Алжир – Гвінея. Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 07 лип 2019

Досить сильна пара на стадії 1/8 фіналу. Алжир взагалі переміг у всіх трьох матчах групи, зокрема потужний Сенегал, не пропустивши жодного м’яча. Гвінея хоч і кваліфікувалася у останньому турі, проте билася з усіма. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко, рекомендує алжирцям не грати з вогнем.

Якщо Алжир бачив як зганьбилися їхні сусіди з Марокко, то має зробити висновки та не припускатися таких помилок. «Пустельні лисиці» на КАН-2019 продемонстрували, що можуть бути видовищними (як з Танзанією та Кенією) та прагматичними (як з Сенегалом) отже команді Джамеля Бельмаді притаманна тактична гнучкість. Безумовно, це ознака сильної команди. У протистоянні з Гвінеєю алжирці вважаються фаворитами, тож їм нема сенсу грати обережно та на утримання як це було проти Сенегалу.

Гвінея – міцний горішок, це факт. Однак мене бентежить травма Набі Кейта. Для півзахисника «Ліверпуля» та лідера «Слонів нації» КАН-2019 закінчився заміною проти Нігерії. Гвінейці пручатимуться, але на мою думку клас Алжиру вищий, тому вони здатні забити більш як одного разу.

Ординар: Виграш
Кубок африканських націй
22:00/7 лип
Алжир - Гвінея
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0