Алекс Перейра – Іржі Прохазка: прогноз і ставки | За заповідями самурая

06:45, 12 лис 2023
До вашої уваги номерний турнір UFC 295, в якому детальніше розберемо поєдинок між представниками Чехії та Бразилії. The Show Must Go On!

З грудня 2015-го по грудень 2019-го Прохазка виступав у промоушені Rizin, маючи в послужному списку 26 перемог при 3 поразках. Перейшовши під егіду UFC у липні 2020-го Іржі без розгойдування голосно заявив про себе, нокаутувавши Волкана Оздеміра у другому раунді. Після, у 2021-му, ударом ліктем з розвороту відправив спати і Домініка Рейєса, а в 2022-му представник Чехії на пару з динозавром ММА в особі Гловера Тейшери закотили справжній трилер, в якому чеський самурай задушив досвідченого бразильського джитесера (всього лише третя вікторія сабмішном у кар’єрі).

Що примітно в стилі Прохазки, так це нав’язування безшабашної рубки. Іржі любить влаштувати «бійку за сараєм», не боячись відкритого двобою, бравуючи перед публікою. Чех діє технічно і різноманітно у стійці, вміло користується своєю антропометрією (193 см) та розмахом рук (203 см). Його непередбачуваний рваний ритм, в якому він викидає удари під різними кутами (з рук і ніг) – до такого попросту неможливо підготуватися і для Перейри це буде величезна проблема.

З мінусів Алекса проти конкретно взятого опонента можна виділити витривалість, рефлекси і навички боротьби. Плюсом, звичайно ж, є ударна міць і точність влучань. Бразилець блискуче діє з точки зору сконтрити суперником лівим боковим. Ще один важливий момент, дисципліна під час бою. Перейра веде поєдинок строго за планом, не зариваючись й невиправдано не ризикуючи, тоді як Прохазку можна порівняти з боксером минулого Артуро Гатті в плані зарубитися «кістку в кістку».

Не дивлячись на куди більше плюсів в арсеналі чеського спортсмена, дане протистояння з розряду 50 на 50, в якому якщо і обирати переможця, то грати того, на кого вищий коефіцієнт. Котирування 2.18 на вікторію більш різнобічного Прохазки – чому б і ні. Що стосується протяжності двобою, всі п’ять раундів битва нокаутерів не триватиме з більшою часткою ймовірності. До слова, рекорд Іржі складає 27 дострокових перемог із 29, тоді як Перейра удосрочував суперників у 6 випадках з 8. Метод завершення дуелі – КО/ТКО.

Ординар: Програш
UFC 295. Напівважка вага (до 93 кг)
06:45/12 лис
Алекс Перейра – Іржі Прохазка
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
UFC 295. Напівважка вага (до 93 кг)
06:45/12 лис
Алекс Перейра – Іржі Прохазка
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі