Алекс де Мінор – Стефанос Ціціпас: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

04:00, 14 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Алекс де Мінор – Стефанос Ціціпас в 1/8 фіналу «Мастерс-1000» в Індіан-Веллсі.

Корти в Індіан-Веллсі досить повільні, й, на мій погляд, саме тут Алексу де Мінору вкрай складно буде вистояти проти Ціціпаса. У австралійця просто не буде вистачати міці, щоб забити. А перевершити Стефаноса у грі на задній лінії дуже важко, він же дуже добре відчуває себе на ґрунті. Так, в минулому матчі грек мав проблеми у протистоянні з Фабіо Фоньїні, але там італієць дуже різко атакував, особливо з форхенду. Та й Стефанос не відразу «вкотився» в матч.

Тут, на мій погляд, матч затягнутися не повинен. Швидше за все, Ціціпас, що має велику перевагу в подачі, все буде контролювати й доведе матч до швидкої перемоги. Імовірно в матчі буде зіграно менше ніж 21.5 гейм.

Ординар: Програш
Турнір ATP. Індіан-Веллс. 1/8 фіналу
04:00/14 жов
Алекс де Мінор – Стефанос Ціціпас
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
234
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі