Албанія — Португалія. Прогноз Олександра Золотогорського

21:45/07 вер '15

Олександр Золотогорський, новий експерт «Рейтинга Букмекерів», відомий український спортивний журналіст, коментатор футболу на телеканалі «2+2», ділиться з читачами прогнозом на сьогоднішній матч кваліфікації Євро-2016 між збірними Албанії і Португалії.

Золотогорський радить не впустити шанс поставити на гостей

Золотогорський радить не впустити шанс поставити на гостей

Ординар: Виграш
кваліфікація Євро-2016
21:45/7 вер
Албанія — Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Сьогодні сконцентруємося на футболі. Продовжуються відбірні матчі до Євро-2016, і мені впало в око протистояння Албанії і Португалії. Як не дивно, ці команди ведуть боротьбу між собою за кваліфікацію на чемпіонат Європи. У португальців 12 очок після 5 матчів, у албанців – 11.

Насправді, нічого екстраординарного. Португалія останніми роками постійно дуже натужно проходить кваліфікацію на великі турніри. Але свою путівку заробляє завжди. Зараз якраз настав час для португальців зосередитися на здобутті потрібного результату. Тим більше з албанцями особливі рахунки.

Домашній матч Португаля Албанії програла. Все за законами жанру, коли фаворит програє аутсайдеру. 19 ударів Португалії, 2 – Албанії, рахунок – 0:1. І ще одна важлива деталь: тоді не грав Кріштіану Роналду. Зараз він готовий принести свої збірній перемогу. 1.73 на Португалію проти Албанії. Коли ще ви зможете скористатися ТАКИМ коефіцієнтом на ТАКУ подію?! Не проґавте свій шанс.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0