Албанія – Іспанія: прогноз і ставки | Чи спроможний андердог на сенсацію?

22:00, 24 чер 2024
Продовжуємо розбирати поєдинки 3-го туру Євро-2024. На черзі другий матч у групі В, на «Меркур Шпіль-Арені» в Дюссельдорфі, між лідером квартету й потенційним аутсайдером.

В заключному турі актуально дивитись у бік наявності жовтих карток в активі тих команд, у яких присутній мотиваційний фактор. За великим рахунком, гірчичники вже посипалися у другому турі в тих парах, де обидві збірні є конкурентами в боротьбі за місце у плей-оф (Словенія – Сербія і Чехія – Грузія). Тренд має зберігатись і у матчах №3. Для Іспанії майбутній поєдинок не має жодного турнірного значення – перше місце гарантовано. Стосовно албанців, як не дивно, шанси на 1/8-у фіналу є і вони не такі й маленькі, як то малюють букмекери (7.20 vs 1.47).

Дискваліфікація провідного гравця збірної Іспанії в особі Родрі суттєво полегшує життя для «червоно-чорних» в плані просування снаряду у фінальну третину, як і відсутність мотивації піренейців – ще один плюс у скарбничку Албанії. Відносно рівня гравців андердога, про це згадувалося неодноразово перед стартом перших двох турів. Більшість представляють Серію А, в рамці голкіпер «Брентфорда» (Стракоша). В цілому те, що колектив Сілвіньо вже забив три голи в дуелях з Італією та Хорватією – це далеко не випадковість, а момент показовий.

З вищевикладеного напрошується висновок, що Албанія вкотре заб’є, у третьому матчі поспіль на форумі, тоді як Іспанія на свій один пропущений награла ще у зустрічі проти Хорватії. Якщо говорити про голи в цілому, то тенденція стосовно опції «обидві заб’ють» має всі шанси зберегтися. Є сенс звернути увагу і на альтернативний варіант у вигляді підвищеної частоти ж/к з боку андердога, котрий в’язатиме й фолити на технічних іспанцях, що змусить шведського рефері Гленна Нюберга діставати з кишені гірчичники. У матчах за участю «Фурії Роха» порушень фіксується в достатку, так само як і майбутній матч не має стати винятком.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 3-й тур
22:00/24 чер
Албанія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 3-й тур
22:00/24 чер
Албанія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі