Албанія – Іспанія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 24 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Албанія – Іспанія.

Албанці в цілому хороше враження лишають по собі на цьому Євро. У «групі смерті» вони не виглядають хлопчиками для биття. Але замахнутися на вихід до плей-оф це не реалістична справа, і тут без жодних дорікань. В обох попередніх іграх команда Сільвіньйо першою забивала, але згодом не витримувала тиску суперників.

Іспанія це вже врахує і не втрапить у цю пастку, це мій прогноз. Гадаю, команда де ла Фуенте не дасть балканцям ані простору, ані кисню для здійснення атак. Натомість сама контролюватиме гру від перших секунд. Усі вісім попередніх зустрічей між цими опонентами впевнено залишалися за «Фурію Рохою».

Сьогоднішня гра має доповнити цю статистику. Іспанія гратиме резервом, адже нічого не загрожує її першому місцю у групі. Для кожного, хто вийде в її складі, буде можливість якнайкраще проявити себе в тих нечастих випадках в основі.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група В. 3-й тур
22:00/24 чер
Албанія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі