«Актобе» – «Сараєво»: прогноз і ставка Максима Гіленка

18:00, 11 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації Ліги конференцій «Актобе» – «Сараєво».

Говорячи про футбол у таких країнах, як Казахстан, неможливо уникнути політичного контексту. Футбольний клуб «Астана» дебютував у вищій лізі Казахстану у 2009-му році, у дебютному ж сезоні взяв друге місце, а у 2014-19 рр. був незмінним чемпіоном. З тією політичною кон’юнктурою, що була в Казахстані, інша команда чемпіоном просто не могла бути – лише клуб, який представляв місто, яке 2019-го навіть перейменували на Нур-Султан.

Але часи змінюються, політичні розклади також, і Нур-Султан вже назад перейменували на Астану. За Касим-Жомарта Токаєва чемпіоном можуть стати різні команди – не вважайте за дифірамби, просто, зважаючи на все, новому політичному лідеру Казахстану не дуже цікавий футбол. Після 2019-го за одним титулом місцевої ліги взяли «Кайрат», «Астана», «Тобол» та «Ордабаси» – а ось «Актобе», який досі ділить друге місце за чемпіонствами, не бачило трофей із 2009-го.

І зараз шанси повернути титул близькі, як ніколи. Команда відстає від лідера всього на три очки – а «Астана», до речі, взагалі все провалила і йде в нижній половині таблиці… Загалом, «Актобе» на ходу, і важливішим за будь-які результати той факт, що офіційні матчі у команди є. За червень казасхтанці зіграли п’ять офіційних матчів, боснійці – жодного. Ігровий тонус має стати вирішальним чинником.

Ординар: Програш
Ліга конференцій. Кваліфікація. 1/8 фіналу
18:00/11 лип
«Актобе» – «Сараєво»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі