«Айнтрахт» – «Рейнджерс»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 18 тра 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про на матч «Айнтрахт» – «Рейнджерс» у фіналі Ліги Європи.

У фіналі Ліги Європи зустрінуться команди, головна сила яких — це атака. Як на мене, тренери просто мають пояснити кілька тактичних моментів, але в жодному разі не ламати і не підлаштовувати свою гру під суперника. «Айнтрахт» і «Рейнджерс» приблизно рівні за класом виконавців, вони подолали цілу низку потужних суперників на шляху до фіналу. Причому зробили це в ефектному стилі.

Якщо порахувати забиті і пропущені голи команд у сезоні, то вийде, що і в чемпіонаті, і в Лізі Європи вони із запасом долають позначку в 2,5 голи в середньому за гру. Так, цього разу мова про фінал, що в теорії автоматично може обтяжувати і давати скутість. Та мені чогось здається, що в хорошу сенсі «безбашеність» цих команд подарує нам незабутній (наскільки це слово може бути вживане до Ліги Європи) фінал. Мій прогноз — тотал більше 2,5 голів з коефіцієнтом 2,04.

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/18 тра
«Айнтрахт» - «Рейнджерс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі