«Айнтрахт» – «Рейнджерс»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 18 тра 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на фінал Ліги Європи «Айнтрахт» – «Рейнджерс».

Перший з трьох єврокубків цього сезону розіграють «Айнтрахт» та «Рейнджерс» – команди, які особливо не виблискували протягом Ліги Європи. У кожної на рахунку по одній гучній перемозі. У німців на «Камп Ноу», у шотландців – на «Вестфаленштадіоні».

Нинішній фінал – грандіозне досягнення для обох, не говорячи вже про здобуття євротитулу. Для «Айнтрахта» це буде повторення успіху 42-річної давнини, суперник же максимум в своїй історії доходив до вирішального матчу, виграти який ніяк не вдавалося. Напевно не фаворит «Рейнджерс» і тепер. Перевага франкфуртців як мінімум у тому, що вони загартовані регулярними виступами на значно вищому рівні. Як ні як, а порівнювати чемпіонати Німеччини та Шотландії взагалі змісту немає.

Козир колективу з Глазго – це менталітет переможців. На нього вони напрацювали протягом сезону, здобувши в два з половиною рази більше перемог за свого опонента у фіналі. Мені важко однозначно сказати, хто зрештою вийде тріумфатором. Куди легше мені припустити, що ця дуель не принесе багато голів. Попри любов обох команд атакувати. В момент, коли на кону трофей, режим авантюри вимикається і вмикається інший, назва якому обережний футбол.

Ординар: Виграш
Ліга Європи
22:00/18 тра
«Айнтрахт» – «Рейнджерс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі