Агнешка Радванська – Гарбінє Мугуруса. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/26 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Агнешка Радванська – Гарбин Гарбінє Мугуруса в другому турі «Білій групи» підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться днем в середу. Наш експерт вважає, що майбутній матч затягнеться, в ньому буде три партії.

Незважаючи на те, що Радванська – великий фаворит в цій зустрічі, мені не віриться, що вона зможе перемогти легко у двох партіях. Їй складно справлятися з потужністю таких тенісисток, як та ж Гарбінє Мугуруса. Так, у іспанки начебто є якась травма, начебто у неї навіть намічена операція. Але по матчу з Плішковою я щось не побачила, що вона так уже й погано грає або у неї є проблеми з пересуванням. Вона, звичайно, не в кращій формі зараз, досить багато помиляється. Але якщо Гарбінє Мугуруса почне потрапляти, Радванській буде дуже важко.

Рахунок особистих зустрічей на користь Мугуруси про це свідчить. Правда, в минулому році в півфіналі підсумкового турніру три сети дівчата зіграли, і в дуже затяжний зустрічі нерви виявилися міцнішими у польської тенісистки. Зараз начебто Радванська фаворит, але якщо Мугуруса вийде, то, значить, вона готова до боротьби. Так що я ставлю на три партії.

Ординар: Програш
Агнешка Радванська - Гарбінє Мугуруса
26.10.2016 16:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір року WTA. Біла група. 2 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0