Агнешка Радванська – Ана Конюх. Прогноз Ганни Чакветадзе

04:00/06 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Агнешка Радванська – Ана Конюх в четвертому колі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з понеділка на вівторок. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі хорватка дасть бій польської тенісистці.

Побачивши цю пару, відразу згадується їх драматичний матч на Вімблдоні, в якому хорватська дівчина мала матчболи, але потім в спробі наздогнати м’яч підвернула ногу і вже в сльозах, ледве рухаючись, догравала зустріч і поступилася 7:9. Досить швидко вдалося їй відновитися, і ось вона вже в четвертому колі US Open, це дуже хороший для неї результат. Сітка у обох дівчат не була складною. Хіба що у Конюх в першому колі була Кікі Бертенс, матч вийшов затяжним, але хорватка впоралася.

Думаю, настрій у Конюх буде дуже серйозним. Як страшний сон вона згадує той матч на Вімблдоні і зараз захоче довести, що може перемагати тенісисток рівня Радванської. Конюх далеко не подарунок, вона грає дуже потужними ударами, у неї відмінна подача. На швидких кортах вона може здобувати серйозних результатів. Про неї давно говорять, а їй всього лише 18 років. А Агнешка взагалі не дуже любить грати з тенісистками, які настільки потужно грають. Та й на US Open особливо далеко не проходила Агнешка. Конюх здатна пробивати оборону Радванської. Не знаю вже, виграє чи ні хорватка, але більше 19,5 геймів має бути в цій зустрічі.

Ординар: Виграш
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. Четверте коло
04:00/6 вер
Агнешка Радванська - Ана Конюх
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0