«АЕК Ларнака» – «Мідтьюлланн»: прогноз і ставка Артема Франкова

18:30, 26 лип 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів «АЕК Ларнака» – «Мідтьюлланн».

Перший поєдинок у Данії всупереч усьому, зокрема й моїм оцінкам, приніс бойову нічию 1:1, причому нашому за походженням Еріку Святченку довелося рятувати фаворитів данців – обмін голами відбувся на 80-х хвилинах. Хоча по грі господарі все ж таки мали досить солідну перевагу, і прошу вас помітити: рахунок кутових 16:0, на секундочку! Це ж які були кофи…

А чому б нам не погратися з проходом кіпріотів? Коефіцієнт дуже до цього сприяє! Хоча саме кутові змушують замислитися з цього приводу – я не знайшов, який кофф дають на чергову перевагу данців з цього приводу і чому вони тільки одного разу скористалися цією суттєвою перевагою. Здається мені, що кіпріоти виносили м’яч будь-куди, не вагаючись та не розбираючи напрям виносу, а потім покладалися на своє вміння грати головою… Це може непогано підвести господарів другого поєдинку під монастир.

Коффи на результат: 4,40 – 3,35 – 1,90

На прохід: 3,05 – 1,38

Моя ставка: і все ж, якщо і ризикувати на тему результату, то треба звертати увагу на прохід «АЕКу». Здається мені, що кофф на це перебільшений, и це можна спробувати використати. Якщо не знайдете, як погратися з кутовими…

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
18:30/26 лип
«АЕК Ларнака» - «Мідтьюлланн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
E-foria: щоденний фрібет до 800 грн від Vbet
Тоді як футбольні фани чекають на ЄВРО-2020, фани кіберспорту VBET можуть насолодитися грою в Dota 2 та Counter–Strike: GO. Робіть ставки на матчі запропонованих турнірів та отримуйте щоденний кешбек 20% до 800 грн як фрібет (безкоштовну ставку).
38
Всі бонуси VBET
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі