100 Thieves vs MIBR. Прогноз і ставка Олександра Петрика

23:00, 31 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч 100 Thieves vs MIBR, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

Єдиним сьогоднішнім матчем на північноамериканському EPL буде зустріч між 100 Thieves і MIBR.

«100 злодіїв» непогано стартували на ESL Pro League. І хоча за останній рік вони не зіграли жодного офіційному матчу в онлайні, ми побачили у виконанні австралійців три рівних і впевнених зустрічі, де команда, звичайно, періодично відчувала складності і навіть програвала, але в цілому виглядала гідно.

Чого не скажеш про MIBR. Цих бразильців після гри з FURIA дуже сильно хочеться лаяти. Невдалий пік, провальні Т-сторони на Train і Mirage, історично їхніх сильних картах. Іноді було важко зрозуміти, що намагалися зробити «мібри». Якщо у FalleN’а і компанії не вдалося відібрати очки у FURIA, то проти 100 Thieves їм буде ще складніше.

Головна проблема MIBR – мапвето. 100 Thieves – дуже незручний для бразильців опонент, тому що може пікнути одну з їхніх слабких карт: Vertigo, Inferno або Nuke. А ще у самих бразильців вибір піку буде дуже складний: тут або знову вибирати Train, на якому доведеться починати за атаку, або ризикувати зі своїми нестабільними Mirage і Dust2, де у «Злодіїв» теж все в порядку.

Загалом, в цьому матчі я за структурність і системність 100 Thieves. Так, в онлайні трапитися може будь-який результат, але найвірогіднішим результатом, як на мене, в цій зустрічі є суха перемога команди з Австралії.

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
23:00/31 бер
100 Thieves vs MIBR
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0