Мартін Мюррей

На цій сторінці опубліковані прогнози на поєдинки Мартіна Мюррея. Мартін Мюррей – британський професійний боксер, котрий виступає в середній вазі. Народився 27 вересня 1982 року в містечку Сент-Еленс (Мерсісайд). Професійну кар’єру розпочав в 2007 році. Був чемпіоном світу за версією WBA.

Артур Абрахам – Мартін Маррей. Прогноз Олександра Бєлєнького
Прогнози команди «РБ»
Артур Абрахам – Мартін Маррей. Прогноз Олександра Бєлєнького

Артур Абрахам – Мартін Маррей. Прогноз Олександра Біленького Яка є проблема з Артуром Абрахамом. Він, звичайно, здає. Але на Мюррея, як мені здається, його вистачить. Абрахам зараз на підйомі, переміг нокаутом Штігліца. 76 кг йому зробити не складно. Мюррей сам не дуже великий, бився він і в 160 фунтів, і в 168. Хлопець з довгими руками, але він тонкокостий. Не крупніше він, ніж Абрахам. Не ширше в кості. Та й не нокаутер Мюррей. Я припускаю, що Артур Абрахам переможе, швидше за все, за очками. Абрахам – людина з не найцікавішою технікою, але вона працює. Може, естетам не подобається те, як…

Артур Абрахам – Мартін Мюррей. Прогноз Миколи Валуєва
Прогнози команди «РБ»
Артур Абрахам – Мартін Мюррей. Прогноз Миколи Валуєва

Артур Абрахам – Мартін Мюррей. Прогноз Миколи Валуєва Артур Абрахам – чемпіон світу у другій середній вазі – захищатиме свій пояс. У свої 35 Артур дасть фору безлічі молодих бійців. Попередній бій показав, що він у чудовій формі. Якщо в найближчому поєдинку все-таки вік не дасть про себе знати, то шансів у Мюррея мало, адже нокаутувати Абрахама йому не світить. Прогноз: перемога Артура Абрахама рішенням суддів.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?