Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Прогнози Betfair

Безкоштовні прогнози Betfair – це спортивна аналітика та поради «на що поставити» від експертів блогу найбільшої біржі ставок у світі.
Прогнози Betfair на англійську Прем’єр-лігу готує Джеймс Монте, математик за освітою і член відділу ринкових операцій біржі. Деякі матчі на себе бере Пол Робінсон, переможець першого конкурсу прогнозистів Betfair, який веде рубрику ризикованих прогнозів на матчі національних чемпіонатів «Всупереч коефіцієнтам». Ігри Прімери (Ла Ліги) прогнозує Тобіас Гурлай, журналіст-редактор і експерт в області іспанського футболу.

Прогнози Betfair на Бундеслігу дає Кевін Хетчард, футбольний коментатор і репортер радіо Sky News. Прогнози Betfair на Серію А пише Дейв Фаррар, коментатор матчів італійської першості на каналі ESPN, колишній співробітник Eurosport та BBC. Ставки на французьку Лігу 1 рекомендує Джеймс Істхем, спортивний кореспондент і успішний прогнозист з Лілля, Франція.

Ці та інші аналітики Betfair регулярно пропонують безкоштовні прогнози на національні футбольні чемпіонати, Лігу чемпіонів і Лігу Європи, теніс та інший спорт. Партнер біржі «Рейтинг Букмекерів» повідомляє їх думки вам, нашим читачам!

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт