Терпіння і праця. Чому вміння терпіти – одне з найважливіших для гравця на ставках

Рейтинг Букмекерів

Ставки на спорт часто ідеалізують, асоціюючи їх з величезними виграшами, які повністю змінюють життя людини. Однак в реальності все зовсім інакше. Гравці повинні багато і наполегливо працювати, набувати нові знання і дотримуватися дисципліни для того, щоб досягти успіху. Терпіння найважливіша якість будь-якого серйозного гравця. Чому так? Пропонуємо переклад статті експерта БК Pinnacle.

terpenie

Терпіння і праця. Чому вміння терпіти – одне з найважливіших для гравця на ставках

Розуміння психологічної складової в грі на ставках – не менш важлива річ, ніж доступ до потрібної інформації та вибір букмекера. Гравці переслідують різні цілі, роблячи ставки. При цьому хоч би якою була ваша мотивація, якщо ви хочете грати в плюс, потрібно дотримуватися певних правил.

Чому гравці повинні бути терплячими?

Терпіння – це здатність приймати труднощі та неприємності без злості або роздратування. Про це нерідко забувають і не вважають його ключовим елементом в ставках. Уміння розраховувати математичне очікування і робити ставки з коефіцієнтами лінії закриття, безумовно, дуже важливі, але гравці повинні бути терплячими, коли мова йде про елемент удачі

Гравці повинні бути терплячими, коли мова йде про елемент удачі

Щоб зрозуміти важливість терпіння в ставках, звернемося до закону великих чисел. В основі теореми Якоба Бернуллі – принцип очікуваного відхилення. У ставках це очікування того, що при вибірці обмеженого розміру монета випаде орлом або решкою ​​або колесо рулетки зупиниться на червоному або чорному секторі однакову кількість разів.

Зрозуміло, в певний момент часу монетка буде падати однаково часто і орлом, і решкою. Аналогічним чином, якщо перевага гравця більша букмекерської маржі, то кількість проявів випадковості та удачі (в певний момент часу) буде стабільною. Терпіння потрібно для того, щоб не допустити обмеження вибірки, при якій цей факт буде реалізований.

У своїй статті «Прибуткова гра на ставках: удача чи майстерність?» Джозеф Бухдаль також говорить про важливість терпіння в ставках. За підсумками 100 000 повних роздач (це приблизно два роки гри по 40 годин на тиждень) досвідчений гравець в покер може бути в мінусі. Звичайно, це крайність, але цей приклад показує, наскільки необхідно набратися терпіння і чекати прибутку при отриманні переваги.

Роль когнітивних спотворень

Гравці повинні знати про найпоширеніші помилки, які роблять всі. Потрібно розуміти, що після певного, досить тривалого часу (при наявності переваги) ви зможете грати в плюс. Проте, когнітивні спотворення можуть порушити цю гармонію, яка тільки-тільки склалася у вашій голові.

Йдеться про ефект упередженості при оцінці аутсайдерів і лідерів або ефекті знання заднім числом. Терпіння – один з механізмів, які можуть утримати гравця.

Короткостроковий прибуток або довгостроковий успіх

Одне з когнітивних спотворень, в подоланні якого терпіння дуже стане в нагоді, це гіперболічне дисконтування. Це схильність людей до отримання меншого зараз, чим більшого в майбутньому.

У прагненні миттєво отримати великий виграш деякі гравці будуть відразу йти ва-банк

У прагненні миттєво отримати великий виграш деякі гравці будуть відразу йти ва-банк, навіть якщо є величезний ризик прогоріти.

Інші ж будуть використовувати прогресивні методи (наприклад, метод Фібоначчі) і продовжувати робити ставки після програшів для того, щоб компенсувати всі попередні витрати. При використанні методів, які передбачають розміщення пропорційних (наприклад, метод на основі критерію Келлі) і фіксованих ставок, ризик істотно знижується, а іноді і зникає зовсім. Чому б усім не застосовувати ці методи? Потрібно тільки терпіння.

Терпіння і раціональність

Якщо довіритися теорії раціонального вибору, то кожне рішення, яке ми приймаємо, засноване на припущенні, що ми збільшуємо перевагу, зводячи збитки до мінімуму. Але в ставках це далеко не завжди так.

Якщо гравець хоче зробити ставку $10, а букмекер, послугами якого він зазвичай користується, пропонує коефіцієнт 2,22, а інший букмекер виставляє коефіцієнт 2,25 (різниця $0,3 в разі виграшу), чи змінить гравець букмекерську контору? Може бути, так, але може бути і ні. Якщо цей же гравець, опинившись в такій же ситуації, захоче поставити $100 тисяч, швидше за все, він змінить букмекера (заради додаткових $3 тисяч). Однак чи може він досягти максимальної переваги в обох випадках?

Серйозні гравці усвідомлюють важливість більш вигідного коефіцієнта незалежно від того, скільки становить різниця: 0,1 або 0,01. Проявивши терпіння, можна отримувати більше прибутку з кращими коефіцієнтами – тому букмекери з низькою маржею (в тому числі БК Pinnacle) так популярні.

Важливо розуміти, що в стані стресу люди куди більш схильні до ірраціональної поведінки. Ті, хто вміє терпіти, менш схильні до подібної поведінки.

Технології роблять нас нетерплячими?

Завдяки досягненням в області високих технологій задоволення потреб стало набагато простішим. Ви можете замовити піцу одним натисканням кнопки, зробити щотижневу закупівлю продуктів, залишаючись вдома, і навіть викликати таксі тепер можна, витративши мінімум зусиль.

Світ ставок пронизаний прагненням до миттєвого виграшу, гравцям пропонують купу інструментів для розміщення ставок. Їх використання вимагає мінімальних зусиль, але головне, при цьому не потрібно думати головою, включати інтелект. «Найпопулярніші ставки» і «трендові ставки» говорять про те, що стадна поведінка домінує в середовищі гравців, що роблять ставки заради розваги.

В очікуванні очікуваного

Підводячи підсумок, можна сказати, що гравці повинні бути терплячими і вміти аналізувати ситуацію. Якщо у вас є позитивне математичне очікування, але ви як і раніше в мінусі, потрібно розуміти, що це всього лише серія невдач в широкій вибірці. Коли ця серія закінчиться, підуть виграші.

Суть гри на ставках – отримання переваги над букмекером, визначення позитивного математичного очікування і обчислення маржі з метою розрахунку вартості ставки. Але для досягнення позитивних результатів важлива не тільки «формула перемоги», а й уміння бути терплячим. Ви повинні розуміти, що гра на ставках – це не лотерея, тут неможливо стати мільйонером за одну ніч.

Читайте також:

Банкролл менеджмент: коефіцієнти, перевага і відхилення

10 помилок гравців-початківців на ставках. Як їх уникнути і не втратити гроші

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?