Таїландку оштрафували за рекламу азартних ігор під час стриптизу в Facebook

Рейтинг Букмекерів

26-річна мешканка Таїланду оштрафована місцевою владою за рекламу сайту з азартними іграми під час стриптизу в прямому трансляції через Facebook Live.

За 30-хвилинне відео дівчині заплатили $86

Дівчина під псевдонімом «чистий ідол краси», її справжнє ім’я Понпан, таким нетривіальним способом порушила місцеве законодавство, а точніше Акт про комп’ютерні злочини.

Понпан вийшла в прямий ефір 6 лютого. Сам стриптиз не рахується кримінальним, проте спонсором ефіру виступив сайт азартних онлайн-ігор, що і привернуло увагу поліції. Як пізніше було встановлено, за 30-хвилинне відео Понпан заплатили 86 доларів США.

За оцінку правоохоронних органів, відео за участю Понпан могли подивитися до 150 тисяч глядачів. В результаті 26-річна дівчина зізналася в порушенні законодавства і була оштрафована на 15 доларів США.

Таїланд є глибоко консервативною країною і серйозно ставиться до азартних ігор, включаючи як наземні пункти, так і онлайн. Допускається лише участь в місцевій лотереї, проте інтерес до неї у тайців мізерно малий через малі джекпоти.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?