Тайський тенісист покараний за нелегальний беттинг

Рейтинг Букмекерів

Тенісист з Таїланду Жатупорн На Лампхун відсторонений від участі в будь-яких змаганнях на 18 місяців і оштрафований на $5 тис. за вчинення заборонених спортивних ставок, пише ESPN з посиланням на Відділ по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit).

Тайський тенісист Жатупорн Наламфун також оштрафований на $5 тисяч

Тайський тенісист Жатупорн Наламфун також оштрафований на $5 тисяч

Зазначається, що 22-річний спортсмен з Таїланду робив ставки в період з липня по листопад 2014-го року.

У На Лампхуна немає рейтингу і очок в ATP. За кар’єру він заробив всього $682. Рішення про дискваліфікацію він оскаржив і, крім того, відмовився співпрацювати зі слідством.

Останнім часом в пресі регулярно з’являється інформація про корупцію в тенісі. Так, журналісти The Guardian звинуватили керівництво Міжнародної організації тенісу (ITF) в небажанні інформувати громадськість про доведені випадки маніпулювання результатами матчів, в яких брали участь судді, які працюють під егідою цієї організації.

Крім того, новинні агентства BBC і Buzzfeed виявили безліч фактів, що вказують на організацію договірних матчів, при цьому в них могли бути замішані гравці з числа топ-50 рейтингу ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?