Система ставок «+60%»

Рейтинг Букмекерів

Дана стратегія ставок на спорт включає елементи класичної системи Мартінгейла і стратегії «фіксований прибуток». Вона припускає ставки на результати подій з коефіцієнтом не нижче 1.7. Успішність стратегії буде досягнута за однієї умови – ми ніколи не програємо більше чотирьох ставок поспіль. Для початку давайте розділимо наш банк на кілька частин, визначивши розміри ставки для кожного кроку по нашій стратегії +60%. Припустимо, наш банк становить 1000 $.

Для системи + 60% коефіцієнти завжди повинні бути вище 1.70

Для системи + 60% коефіцієнти завжди повинні бути вище 1.70

1 крок: 1% банку = 10$
2 крок: 4% банку = 40$
3 крок: 9% банку = 90$
4 крок: 24% банку = 240$
5 крок: 62% банку = 620$

У міру зростання банку (у випадку виграшів) суми ставок слід коригувати, проте «відсотки» завжди повинні залишатися тими ж: 1% – 4% – 9% – 24% – 62%.

Не допускайте відхилень, щоб не виходити за рамки стратегії +60%.

Якщо наша перша ставка розміром 10$ зіграла, ми знову повертаємося до першого кроку і ставимо знову 10$. Якщо ні – переходимо до наступного кроку. І так далі, поки ставка не зіграє. Потім знову починаємо з 10$. Розглянемо використання даної стратегії на реальних минулих матчах. Нагадаю, наш банк становить 1000$.

1-й крок: 1% або 10$ на Халл – Манчестер Сіті, ТБ 2.5 за коеф. 1.73 – програш.
2-й крок: 4% або 40$ на Баварія – Байєр, ТБ 3.5 за коеф. 1.9 – програш.
3-й крок: 9% або 90$ на Верона – Інтер, П2 за коеф. 2.1 – виграш.

Разом отримуємо: 90$ * 2.1 – (10 + 40 + 90$) = 49$ (чистий прибуток)

Починаємо заново:

1-й крок: 10$ на Арсенал – Тоттенхем обидві заб’ють за коеф. 1.7 – програш.
2-й крок: 40$ на Мілан – Парма Х2 за коеф. 2.4 – виграш.

Разом отримуємо: 40$ * 2.4 – (10$ + 40$) = 46 $ прибутку.

Чому ця стратегія називається +60%? Тому що при успішному її використанні ми будемо отримувати близько 60% приросту до нашого банку на місяць, роблячи при цьому в середньому 3 ставки у день. Більша кількість ставок ви навряд чи будете робити, якщо ви, звичайно, не ставите на все підряд. У цьому випадку вам нічого не світить, яку б стратегію для гри на ставках ви не вибрали. Ставте на те, в чому впевнені!

З фінансової точки зору стратегія проста і зрозуміла – потрібно всього лише запам’ятати процентні величини нашого банку для кожного кроку по стратегії. Вам залишається лише підбирати грамотні продумані ставки на спорт – наприклад, користуючись прогнозами експертів. І ніколи не починайте наступний крок, якщо попередній матч ще не закінчений. Робити це можна лише в тих випадках, коли ваша ставка вже фактично зіграла – наприклад, команди вже пробили потрібний «тотал більше». Вдалих ставок!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?