Синиця в руках: гравець забрав 4 тисячі фунтів, закривши ставку на чемпіонство «Лестера»

Олександр Веселов

Кожен з нас хоче вірити в казку, але далеко не кожен здатен пройти іспит суворою дійсністю. Клієнт букмекерської контори Paddy Power на старті сезону англійської Прем’єр-ліги зробив авантюрну ставку на перемогу «Лестера» у чемпіонаті, але під час останнього поєдинку «Лисиць» з «Арсеналом» він не витримав тиску великих грошей, зробивши кешаут.

Епізод, який підштовхнув беттора до радикального кроку

Епізод, який підштовхнув беттора до радикального кроку

За 12 турів до завершення турнірного марафону АПЛ «Лестер» продовжує очолювати таблицю, маючи два очки переваги над найближчими переслідувачами – «Тоттенгем» і «Арсенал» – але після останньої поразки віра у тріумф «Лисиць» дещо згасла. Хоча в тій же дуелі з «Канонірами» підопічні Клаудіо Раньєрі виглядали гідно та рівноправно, до вилучення правого захисника Денні Сімпсона.

Саме після цього ігрового епізоду клієнт Paddy Power, що 24-го вересня 2015-го року поставив 7 фунтів на чемпіонство «Лестера», вирішив зробити кешаут, забравши 4077 фунтів.

На момент, коли була зроблена ставка, «Лисиці» посідали третє місце в таблиці, маючи у своєму активі три перемоги і три нічиї після шостого туру. Тоді за тріумф «Лестера» в АПЛ пропонували коефіцієнт 1500.00! Тобто, гравець не став ризикувати, очікуючи чемпіонства команди Раньєрі та особистого джек-поту у розмірі 10.5 тисяч фунтів.

Тепер Paddy Power гадає, чим обернеться цей крок для їхнього клієнта: знахідкою в 4 тисячі, або ж втратою потенційних 6 тисяч, від яких він відмовився. В любому випадку, ставка виявилася дуже успішною, але, враховуючи психологію, втрата віртуальних шести тисяч, якщо «Лестер» все-таки стане чемпіоном, буде не менш гіркою. Якби це було не так – не було б і поспішного кешауту впродовж поєдинку.

Поки що гравець може вважати, що вчинив мудро, адже до дуелі з «Арсеналом» за те, що «Лестер» завершить сезон на першій сходинці пропонували 2.00 (ймовірність – 50%), а тепер коефіцієнт істотно зріс – 3.75 (27%).

Нещодавно ми повідомляли, що сенсаційне чемпіонство «Лестера» може завдати букмекерам серйозних збитків на мільйони доларів. Також повідомлялось, що гравець, який поставив на підсумковий тріумф «Лисиць» у чемпіонаті лише 60 пенсів, може суттєво збагатитись.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?