Світоліна – фаворит Підсумкового турніру року WTA у букмекерів

Тарас Гончар

У Сінгапурі триває Підсумковий турнір року WTA, фінальні змагання для лідерів жіночого рейтингу. На думку букмекерів, українка Еліна Світоліна – головний претендент на титул.

svitolina

Світоліна – фаворит Підсумкового турніру року WTA у букмекерів

За оцінкою букмекерської компанії «Парі-Матч», Світоліна – фаворит Підсумкового турніру року WTA. Зробити ставку на українку можна за 3,5.

Головним конкурентом Еліни за титул вважається Кароліна Плішкова, за успіх чешки пропонують трішки більше – 3,6.

Коефіцієнтом 4,4 оцінюються шанси Слоун Стівенс, а поставити на перемогу Анжеліки Кербер в фінальному турнірі дається за 4,7.

Еліна Світоліна виграла Білу групу, перегравши Плішкову, Возняцкі та Квітову. Сьогодні відбудуться останні матчі Червоної групи, за підсумками яких визначаться півфінальні пари Підсумкового турніру року WTA з призовим фондом 7 млн доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?