Світлана Ліенко: доменна зона .BET буде поступово насичуватися і рости

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні в інтернеті починає роботу нова доменна зона .BET, розрахована на представників гемблінг-індустрії. Засновник онлайн-ресурсу «Чемпіонат» Дмитро Сергєєв, наприклад, радив партнерам по букмекерському бізнесу заздалегідь подбати про придбання актуального домену. «Рейтинг Букмекерів» попросив відповісти на нагальні питання виконавчого директора масштабного реєстратора доменних імен REG.RU Світлану Ліенко.

Світлана Ліенко: поки що домен в .BET можна зареєструвати за найнижчою ціною

Світлана Ліенко: поки що домен в .BET можна зареєструвати за найнижчою ціною

– Хто був ініціатором створення нової доменної зони?

– Реєстратури, а значить, і ініціатором створення доменної зони .BET стала компанія Afilias, яка побачила в ній потенціал. Ця ж компанія управляє такими зонами як .POKER, .LOTTO, .INFO, .MOBI, .PRO, .PINK, .BLUE, .RED та іншими.

– У чому ви бачите переваги (крім кращого позиціонування) для компаній гемблінг-індустрії, які замислюються над тим, чи варто купувати домен в новій зоні .BET?

– Новий формат позиціонування в інтернеті – це і є основне завдання програми New gTLD (програма по реєстрації нових доменних зон верхнього рівня). Архітектура доменного простору перебудовується і змінюється. Тепер у кожній галузі є можливість об’єднатися на єдиному майданчику тематичного домена: банки в доменній зоні .BANK, індустрія розваг в .EVENT і .PARTY, фахівці з PR та маркетингу в зоні .MARKETING і т.д.

У найбільших доменних зонах, таких як .COM, .NET, .BIZ, вже зареєстровані мільйони доменів, а в .BET – всього 423

Стосовно зони .BET, реєстрація в ній для гемблінг-компаній дозволить не тільки лаконічно позначити тематику діяльності, але і відкриває можливість зареєструвати красивий лаконічний домен. У найбільших доменних зонах, таких як .COM, .NET, .BIZ, вже зареєстровані мільйони доменів, а в .BET – всього 423.

– У зв’язку з безперервним зростанням в останні роки індустрії азарту (особливо в онлайн-сегменті) чи можна говорити про те, що торгівля адресами в зоні .BET найближчим часом буде вкрай вигідним бізнесом?

– Поряд із зоною .BET за останні два роки з’явилося понад 900 new gTLDs, серед яких є домен практично для кожної з галузей економіки та бізнесу – фінансів, медицини, автопромисловості, психології, будівництва та багатьох інших. Не тільки компаніям, але і рядовим користувачам потрібен час, щоб звикнути до таких нововведень доменної індустрії. Можливо, представники гемблінг-бізнесу будуть чекати прикладів від великих гравців. Тому окремої ставки на зону .BET в плані прибутковості ми не робимо. Але в цілому кожна з нових доменних зон буде поступово насичуватися і рости.

– В яку приблизно суму ви можете оцінити вартість адреси в .BET для топової букмекерської компанії з сотнями тисяч онлайн-клієнтів (наприклад, «Фонбет» або «Ліга Ставок»)?

– Саме сьогодні, 3-го березня, о 20:00 починається відкрита реєстрація в зоні .BET, коли будь-який бажаючий може зареєструвати домен за найнижчою вартістю посилання – 1 325 рублів, незалежно від популярності бренду або масштабів бізнесу. Пізніше, якщо домен буде зареєстрований іншим користувачем, його доведеться викуповувати вже на вторинному ринку, де вартість красивих доменів може становити від декількох тисяч до сотень тисяч рублів і вище.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?