Суркіс прокоментував можливість призначення Скрипника тренером «Динамо»

Владислав Стародубцев
Президент столичного клубу Ігор Суркіс спростував інформацію щодо домовленості із головним тренером «Зорі» Віктором Скрипником. За словами боса «Динамо», кияни не контактували з 50-річним фахівцем щодо ймовірного призначення на тренерський місток «Біло-синіх», інформує «Рейтинг Букмекерів».
Суркіс прокоментував імовірне призначення Скрипника тренером «Динамо»

Суркіс прокоментував імовірне призначення Скрипника тренером «Динамо»

«Замість того, щоб об’єднатися в боротьбі з серйозною проблемою – COVID-19 – деякі люди вважають за краще вигадувати новини про «Динамо». Причому новини, які взагалі не відповідають дійсності.

Ми не вели переговори з Віктором Скрипником, це фейкова інформація. З цієї ж опери повідомлення про те, що Григорій Суркіс перебуває в лікарні з коронавірусом – така ж брехня.

А ось інформація, яка відповідає дійсності: найближчим часом футбольний клуб «Динамо» здійснить ще один серйозний проєкт допомоги нашій медицині. Незабаром усе дізнаєтеся», – сказав Суркіс в коментарі клубній прес-службі. 

Сьогодні журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук у власному Instagram повідомив, що влітку наставник «Зорі» Віктор Скрипник очолить «Динамо».

Наразі київський та луганський клуб ведуть боротьбу за срібні нагороди чемпіонату України. У обох команд однакова кількість очок (по 46 – прим.), однак столичний клуб посідає друге місце завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів. У підопічних Михайличенка цей показник становить +27, а у команди Скрипника +22.

Розіграш УПЛ, як і переважна більшість усіх спортивних змагань світу, тимчасово зупинений через пандемію хвороби COVID-19.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» писав, що аналітики пропонують спрогнозувати, кому із зазначених команд вдасться вибороти друге місце за підсумками сезону.

УПЛ розглядає два варіанти дострокового завершення сезону

Гравці «Динамо» записали відеозвернення до вболівальників через пандемію коронавірусу

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт