Супербоул-50: чого варто побоюватися при виборі переможця

Рейтинг Букмекерів

Працівники офіційного сайту НФЛ придумали кілька причин, чому варто побоюватися ставок на перемогу кожного з учасників 50-го Супербоула.

Якщо ви шукаєте привід уникнути ставок на головну подію року в НФЛ – ви точно знайдете підтримку в блогерів офіційного сайту

Упродовж усього сезону в Національній футбольній лізі, блогери офіційного сайту ліги обговорювали, чому краще ставити на їхні улюблені команди в окремо взятих протистояннях. Тепер їх залишилося двоє: «завідувач» блогом «Кароліна Пантерс» Білл Вот і відповідальний за «Денвер Бронкос» Капітан Кірк. Але на цей раз їх попросили скласти список факторів, через які вони б побоялися ставити на своїх улюбленців у майбутньому, ювілейному розіграші Супербоула. І якщо ви шукаєте привід уникнути ставок на головну подію року в НФЛ – ви точно знайдете підтримку у цих хлопців.

Про що варто турбуватися тим, хто поставив на «Пантерс»

Досвід

У нинішньому складі немає жодного гравця з 2003 року, коли «Кароліна» грала в Супербоулі. У свою чергу, «Денвер» востаннє злітав так високо лише 2 роки тому. А їх квотербек, Пейтон Меннінг, візьме участь у своєму 4-му фіналі.

Кортленд Фіннеган, який захищається проти Еммануеля Сандерса

Фіннеган не особливо псує погоду після того, як клуб зумів повернути його мало не з пенсії. За великим рахунком, погано він відіграв тільки другу половину матчу плей-офф проти «Сієтл Сігокс». Але Сандерс занадто швидкий і різкий. Треба думати, він зуміє стати справжнім головним болем для суперника.

Чи втримає Майк Реммерс Вона Міллера?

Після нескінченних поневірянь тренувальними складам Реммерс осів у Шарлотт, і став гравцем основного складу в листопаді 2014 року. З тих пір він непогано справлявся з такими серйозними хлопцями, як, наприклад, Джей Джей Уотт з «Х’юстона». Але тепер йому доведеться протистояти Міллеру. А вже Вон потенційно може стати руйнівником плану «Кароліни» на гру.

У нинішньому складі немає жодного гравця з 2003 року, коли «Кароліна» грала в Супербоулі

Про що варто турбуватися тим, хто поставив на «Бронкос»

Захист проти тайт-енду

У даному аспекті у «Денвера» чималі проблеми. Роб Гронковскі зловив 8 пасів на 144 сумарних ярда і заніс тачдаун. А тайт-енд «Кароліни» Грег Олсен входить в топ-5 на своїй позиції. Більше того, він провів найкращий сезон у кар’єрі. У фіналі конференції, проти дуже пристойного секондарі «Арізона Кардіналз», Грег зловив 6 з 8 передач, набравши 113 ярдів. У останню зустріч суперників Олсен виловив 9 пасів на 102 ярдів, і двічі перетинав залікову лінію з м’ячем.

Кем Ньютон

Квотербек «Пантерс» – чудовий атлет. І він бігає так само добре, як і роздає передачі. Уявіть собі Ренделла Каннінгема, тільки м’язистого. Кем дуже спритний, його непросто захопити в полі. Так, статистика говорить, що всього за винос Ньютон набирає в середньому по 5 ярдів. Але якщо дати йому занадто багато часу – обов’язково отримаєте пас ярдів так на 50. Він іде на другому місці в команді за виносними комбінаціями з 636 ярдами. Крім того, він заніс стільки ж тачдаунів на виносах, скільки і зробив перехоплень (по 10).

О-лайн «Кароліни»

Одне з ключових протистоянь 50-го Супербоула станеться саме тут. Клуб з Шарлотт володіє одним з кращих підборів гравців ліги на цій позиції. Це дозволило їм лідирувати в лізі за середньою результативністю за матч (31,2 очка) і займати 2-е місце за ярдам, заробленим на виносах (142,6) упродовж регулярного сезону.

Клуб з Шарлотт володіє одним з кращих підборів гравців ліги

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?