Сума угоди БК «Парі-Матч» і ФК АПОЕЛ склала близько $300 тис.

Рейтинг Букмекерів

Сума угоди, згідно з якою букмекерська компанія «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ, склала приблизно $300 тис. Про це розповів директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів», підкресливши, що компанія не може розкрити точну суму контракту.

vir

Угода розрахована на сезон 2016/2017

Як зазначив пан Савін, угода передбачає бонуси для ФК АПОЕЛ, якщо команда успішно виступить в єврокубках. Угода розрахована на один футбольний сезон 2016/2017.

На цей же термін було продовжено спонсорську угоду БК «Парі-Матч» з українським футбольним клубом «Карпати», сума контракту невідома.

За словами фахівця, в середині серпня може прозвучати ще одна гучна новина, що стосується спонсорських угод, які укладає букмекер в Україні.

«Парі-Матч» також підтримує українських олімпійців. У разі успіху спортсмени отримуватимуть бонуси за кожну золоту медаль. Букмекер має попередню домовленість про це з олімпійським комітетом України.

Нагадаємо, 19 липня АПОЕЛ вже провів матч у футболках з логотипом «Парі-Матч», обігравши «Нью-Сейнтс» і вийшовши в третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

БК «Парі-Матч» залишиться титульним спонсором львівського футбольного клубу «Карпати», який виступає в українській Прем’єр-лізі, яка називається «Ліга Парі-Матч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?