Суд ЄС заборонив Німеччині переслідувати неліцензованих букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Суд ЄС опублікував постанову, згідно з якою Німеччина не в праві переслідувати операторів онлайн-ставок, які не отримали національну ліцензію, оскільки законодавство у сфері азартних ігор в країні суперечить європейському праву.

Європейський суд справедливості дозволив онлайн-операторам працювати в Німеччині без ліцензії

Європейський суд справедливості дозволив онлайн-операторам працювати в Німеччині без ліцензії

Постанова була винесена в результаті судової справи Себата Інса (Sebat Ince), повідомляє Calvin Ayre. Турка за національністю, який проживає в Німеччині, влада Баварії намагалися притягти до відповідальності за здійснення букмекерської діяльності без ліцензії.

Адвокат Інса звернувся до Суду Європейського союзу, який постановив, що гральне законодавство Німеччини має серйозні розбіжності із законодавством ЄС, а тому переслідування Інса незаконне.

Процедура видачі ліцензій операторам онлайн-ставок на спорт в Німеччині регулярно піддається критиці з боку букмекерського співтовариства і європейських законодавців. Зокрема, недоліками процедури називають її непрозорість та розбіжності з правилами Європейського Союзу про свободу надання послуг.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?