Суд ЄС прирівняв біткоіни до традиційних валют і звільнив їх від ПДВ

Рейтинг Букмекерів

Суд Євросоюзу постановив, що операції з біткоінами та іншими віртуальними валютами на території ЄС не повинні обкладатися податком на додану вартість (ПДВ).

Біткоїни продовжують підтверджувати права

Біткоїни продовжують підтверджувати права

У постанові суду сказано, що відтепер на території ЄС угоди купівлі-продажу з криптовалютою, включаючи біткоіни, не обкладаються податком. Таким чином, біткоіни прирівняні до традиційних валют в 28 країнах Євросоюзу.

Рішення було винесено за запитом влади Швеції, що вступила в спір з громадянином країни Девідом Хедквістом (David Hedqvist). Підприємець планував відкрити офіційний сервіс з купівлі-продажу біткоінів. У шведської влади і Хедквіста виникли розбіжності щодо статусу біткоіну, вважати його валютою або товаром, який повинен обкладатися ПДВ.

Дане рішення європейського суду серйозно зміцнило позиції біткоіну і підвищило вартість цієї криптовалюти.

У США у вересні 2015-го біткоіни були визнані біржовим товаром. Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC), таким чином, зрівняла їх у правах з нафтою і золотом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?