Суд вирішив заблокувати сайти Favbet

Сергій Гумен
Арешт накладено на 86 ресурсів, серед яких як субдомени favbet.com і favorit.com.ua, так і сайти favbet.by, favbet.eu, favbet.hr, favbet.ro та інші.
Суд вирішив заблокувати сайти букмекерської компанії Favbet

Суд вирішив заблокувати сайти букмекерської компанії Favbet

Дніпровський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого і зобов’язав всіх інтернет-провайдерів України закрити доступ до 86 доменів, що використовуються букмекером Favbet/«Фаворит Спорт». Про це йдеться в ухвалі Дніпровського райсуду столиці, повідомляє видання «НВ Бізнес».

Суд ухвалив рішення накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсів Favbet/«Фаворит Спорт», і зобов’язав всіх інтернет-провайдерів, які здійснюють діяльність на території України та включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, закрити до цих сайтів доступ.

Слідство виступило з клопотанням про арешт сайтів в рамках кримінальної справи, порушеної ще в січні 2016 року. Невстановлені слідством особи організували «діяльність, пов’язану з організацією, проведенням і наданням можливості доступу до азартних ігор на комп’ютерних симуляторах, в електронному (віртуальному) казино незалежно від місця розташування сервера, тобто – гральний бізнес, в нежитлових приміщеннях». За версією слідства посадові особи ТОВ «Лакі Ленд» створили «злочинні схеми по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах шляхом використання фіктивних підприємств і організації заняття гральним бізнесом під виглядом поширення державних лотерей». Для реалізації злочинних схем використовувалися, стверджує слідство, ряд інтернет-ресурсів.

«Є достатні підстави вважати, що майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні вищевказаних веб-ресурсів, використовуються в якості вчинення кримінального злочину, а тому виникла необхідність в накладенні арешту на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні зазначених веб-ресурсів, з метою збереження речових доказів і припинення вчинення кримінальних злочинів», – йдеться в клопотанні.

Суд такі аргументи цілком влаштували. Арешт накладено на 86 ресурсів, серед яких як субдомени favbet.com і favorit.com.ua, так і сайти favbet. by, favbet. eu, favbet. hr, favbet. ro та інші.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, раніше слідство вже двічі зверталося з клопотанням про блокування доступу до ресурсів Favbet/«Фаворит Спорт», але обидва рази суд відмовляв.

Раніше з’явилася інформація про обшуки в офісі та будинках працівників БК Favbet, однак пізніше у компанії офіційно спростували цю інформацію.

А 23 січня цього року правоохоронці відзвітували про ліквідацію нелегальної букмекерської контори. Тоді проведеним за участю спеціаліста оглядом веб-сайтів favbet_com та favorit.com.ua було встановлено, що за допомогою останніх надається доступ до проведення азартних ігор у вигляді ігрових автоматів, покерних карт, віртуальної рулетки та можливості робити ставки на спортивні події.

БК Pin-up bet висловила бажання отримати ліцензію на роботу в Україні

Правоохоронці звинувачують «Фаворит Спорт» у відмиванні грошей. Суд відмовив в арешті майна компанії

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт