Суд виправдав Антоніо Конте – тренер не причетний до «договірняків»

Олександр Веселов

Сьогодні суд міста Кремона розглянув справу про причетність до договірних матчів головного тренера збірної Італії з футболу Антоніо Конте, котрий після Євро-2016 очолить лондонський «Челсі».

Антоніо Конте може зітхнути з полегшенням – довготривалу справу закрито

Антоніо Конте може зітхнути з полегшенням – довготривалу справу закрито

Суддя Пьєрпаоло Белуцці озвучив вердикт, який коротко можна сформулювати таким чином: суд виправдав Антоніо Конте, адже звинувачення на його адресу в спортивному шахрайстві безпідставні, повідомляє видання Daily Mail з посиланням на інформаційне агентство Reuters.

«Вердикт повністю виправдувальний. Найголовніше те, що в цій історії нарешті поставлено крапку. Ми спілкувались з Конте по телефону (фахівець не був присутній на засіданні), він дуже щасливий», – заявив один із адвокатів чинного тренера «Скуадри адзурри» Франческо Арата.

Нагадаємо, що до Антоніо Конте були претензії з приводу матчів, зіграних ще у 2011-му році, коли він тренував клуб Серії Б «Сієну». «Рейтинг Букмекерів» слідкував за цією ситуацією, більше детально з нею можна ознайомитися за наступним посиланням.

Також зазначимо, що на початку квітня 46-річний Антоніо Конте підписав контракт з «Челсі», після чого букмекери стали вважати лондонський клуб одним з головних фаворитів у наступному сезоні АПЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?