Суд відхилив апеляцію: екс-футболіст збірної Австрії проведе п’ять років у в’язниці через договірні матчі

Олександр Веселов

Сьогодні стало відомо, що суд міста Грац не задовольнив апеляції учасників (8 осіб) найбільшого скандалу в історії австрійського футболу, пов’язаного з договірними матчами. Представники Феміди дійшли висновку, що немає жодних пом’якшувальних обставин для скорочення термінів тюремних ув’язнень, якими раніше було покарано нечесних футболістів, повідомляє AP.

Суд не зменшив строк покарання для Санеля Кульїча

Суд не зменшив строк покарання для Санеля Кульїча

Найвідоміший фігурант у цій справі – колишній нападник збірної Австрії Санель Кульїч, якого в жовтні 2014 року за участь у договірних матчах було засуджено до п’яти років позбавлення волі. Нагадаємо, що свого часу (в 2006-му році) 38-річний спортсмен боснійського походження був найкращим бомбардиром австрійської Бундесліги, і встиг провести 20 матчів (3 голи) в складі національної збірної.

Зазначимо, що інший австрійський футболіст Домінік Табога, який вказав на Кульїча під час розслідування, проведе за гратами три роки, його початкове покарання також не було зменшено.

Йдеться про масштабний скандал в австрійському футболі, який спалахнув у 2013 році, тоді в процесі розслідування були визнані договірними 18 матчів у першому (Бундесліга) та другому дивізіонах, зіграних в період з 2004 по 2013 роки. Футболісти, які свідомо потрапили на гачок беттинг-шахраїв (з Австрії, Албанії, Сербії та Чечні), отримували за гру від 7-ми до 25-ти тисяч євро.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?