Суд в Казахстані визнав договірними матчі за участю українських тенісистів

Тарас Гончар

Міський суд міста Алма-Ата дозволив букмекерам не виплачувати гравцям виграші за ставками на деякі матчі українських тенісистів Олександра Долгополова і Катерини Бондаренко через підозри в договірному характері поєдинків.

sud

Суд в Казахстані визнав договірними матчі за участю українських тенісистів

Як повідомляє Time.kz, під підозру потрапили два матчі, які відбулися 20 серпня 2017 року. В той день Долгополов програв португальцю Тьягу Монтейро на Winston Salem Open з рахунком 3:6, 3:6, а Бондаренко поступилася Ані Богдан з Румунії на Connecticut Open – 2:6, 2:6.

Низка букмекерських контор запідозрила, що зазначені матчі могли бути договірними. Згідно з внутрішніми правилами букмекерів, вони можуть не виплачувати виграш, якщо є підозра в договірному поєдинку.

Прес-секретар Федерації тенісу України Юрій Сосновський в розмові з виданням Sport Arena заявив, що будь-які підозри з приводу договірних матчів організація розглядає лише в тому випадку, якщо надходить інформація від Tennis Integrity Unit.

«В даному випадку такої інформації не було – минув рік, а TIU жодних претензій не висунула. Значить, не знайшли нічого кримінального. І що дивного в поразці Долгополова від Монтейро? Він йому і раніше програвав. Не підходить стиль гри. І Саша, і Катя (вона – останнім часом) можуть програти будь-кому в будь-який момент», – заявив він, підкресливши, що в Федерації дані матчі договірними не вважають.

Нагадаємо, букмекерська компанія Pinnacle в серпні 2017 року повідомляла про підозрілі ставки на матч між Бондаренко і Богдан. Крім того, українські та міжнародні букмекери заявляли «Рейтингу Букмекерів» про те, що спостерігали підозрілі ставки на матч Долгополова з Монтейро. Українець пізніше сказав, що йому плювати на звинувачення в договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?