Суд підтвердив, що відомий крикетист Кріс Кернс не причетний до договірних матчів

Олександр Веселов

У лондонському суді Саусварка завершилися довгострокові слухання, що стартували на початку жовтня, у справі про причетність відомого новозеландського крикетиста Кріса Кернса, котрий вже завершив професійну кар’єру, до договірних матчів. З новин, які надходили впродовж процесу, можна було зробити висновок, що Кернс не вийде сухим із ​​води, але в підсумку представники Феміди виправдали Кернса.

Кріс Кернс в черговий раз довів свою непричетність до договірних матчів

Кріс Кернс в черговий раз довів свою непричетність до договірних матчів

Для початку нагадаємо, що це не перший судовий процес щодо участі 45-річного Кернса в договірних поєдинках: у 2012-му році суд виправдав новозеландця після того, як Лаліт Моді, колишній президент індійської Прем’єр-ліги з крикету (найпопулярніший турнір в даному виді спорту), звинуватив його в причетності до «договірняків», які нібито мали місце під час змагань у 2008-му році.

Власне, саме по слідах тієї справи було відкрито нове судове провадження – Кернс підозрювався в дачі неправдивих свідчень, які в підсумку перешкодили винесенню справедливого рішення Феміди.

Нові слухання в суді Лондона тривали вісім тижнів: деякі свідки розповіли багато компрометуючої інформації про темну сторону світу крикету. Тим не менш в підсумку присяжні прийняли рішення, що звинувачення на адресу Кріса Кернса не мають під собою вагомих підстав – його знову виправдали.

Кернс, колишній капітан Нової Зеландії з крикету, після оголошення вердикту сказав наступне: «Правова система Великобританії має хорошу репутацію, і сьогодні журі присяжних винесли свій вердикт, який робить мене щасливим. Також хочу подякувати своїй команді юристів, котрі відпрацювали на відмінно. Зараз я повністю спустошений, дуже втомився, хочу повернутися додому (в Австралію) і побути з родиною».

Довгострокові слухання пролили занадто мало світла на темний світ договірних матчів в крикеті, – резюмувало британське видання The Guardian.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?