Суд надав доступ до рахунків футболістів молодіжного складу «Металіста», які підозрюються у причетності до низки «договірняків»

Олександр Веселов

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури України про надання тимчасового доступу до документів, в яких містяться детальні дані про рахунки багатьох футболістів харківського «Металіста», що в сезоні 2015/2016 років захищали кольори команди в чемпіонатах U-19 та U-21.

Суд дозволив тимчасовий доступ до даних про рахунки футболістів та інших підозрюваних осіб в справі про систематичні «договірняки»

Суд дозволив тимчасовий доступ до даних про рахунки футболістів та інших підозрюваних осіб в справі про систематичні «договірняки»

Під час досудового розслідування було встановлено, що 14 футболістів (прізвища не уточнюються) молодіжних команд «Металіста» в період з серпня по листопад 2015-го року неодноразово одержували неправомірну вигоду за «злив» матчів в інтересах третіх осіб. Йдеться про низку поєдинків у чемпіонатах U-21 (дуелі проти «Волині», «Говерли», «Ворскли», «Шахтаря», «Дніпра») та U-19 (дві зустрічі із «Волинню», а також матчі проти «Скали», «Говерли», «Шахтаря», «Динамо» і «Карпат»).

В процесі розгляду справи у слідчих виникла необхідність в одержанні дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять банківську таємницю щодо вказаних клієнтів банку (відділення «Приватбанку» в місті Дніпро). Печерський суд частково задовольнив клопотання представника Генеральної прокуратури, зобов’язавши банк надати відповідні дані про рахунки всіх осіб (більше 14-ти), які зацікавили слідчих в процесі розслідування даної справи.

Тривалість строку дії ухвали (від 22-го червня) 30 днів, у разі невиконання, суд залишає право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Нагадаємо, що «Рейтинг Букмекерів» неодноразово звертав увагу на підозрілі матчі за участю молодіжних команд «Металіста», а вже колишній заступник гендира харківського клубу Олександр Бойцан відверто заявляв, що має інформацію про декілька «нечистих» поєдинків у молодіжному чемпіонаті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • Договорняки грають всі молодіжні команди,а також 80% УПЛ.Карпати,Металіст,Олімпік,Чорноморець ,Волинь- команди які точно грають і підозрюються.Через такі команди і чемпіонат гавняний,тому що ми не знаємо рівень гравців молодіжних команд,без толку їх тримати,якщо вони не розвиваються,вийшли покатали і пішли в клуби бухати.Ось і розвиток.

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?