Створена програма для передбачення гральної залежності

Рейтинг Букмекерів

Провайдер платформи аналізу клієнтської бази для гральних компаній BeatBuddy у співпраці з дослідниками Лондонського міського університету розробив програму, здатну на ранній стадії попередити азартних гравців про можливу гральної залежності, повідомляє видання CalvinAyre.

Програма буде попереджати про гральну залежності

Програма буде попереджати про гральну залежності

Програма, яка працює на алгоритмі машинного навчання «Випадковий ліс», досягає точності на 87% при визначенні моделей азартної гри, які з високою часткою ймовірності приведуть до гральної залежності. Система також визначає, чи варто посилати гравцеві маркетингові матеріали, а також чи потрібно пропонувати гравцеві самовиключення.

Як заявив виконавчий директор BetBuddy Сімо Драгішевіч, очікується, що виручка від азартних онлайн-ігор в Європі сягне 13 мільярдів євро, однак разом з тим цей ринок створив 539 тисяч проблемних гравців на ставках, якщо посилатися на дані Національної служби здоров’я.

Дослідження фінансувалося Innovate UK в рамках програми дослідження даних, яка підтримується низкою Дослідницьких рад Великобританії.

«Цей проект – приклад того, як штучний інтелект і машинне навчання можуть бути використані для вирішення важливої соціальної проблеми», – зазначив виконавчий директор відділу інженерних і фізичних наук Дослідницької ради Великобританії Філіп Нельсон.

«Наша мета – допомогти BetBuddy тестувати і зробити досконалою їх систему, щоб вона дала провайдерам ефективний спосіб передбачення самовиключення на ранніх стадіях, а також інших сигналів чи подій, які говорять про шкоду азартної гри. Це забезпечить більшу безпеку і відповідальнішу гру азартних гравців», – заявив Артур Гарсез з Лондонського міського університету.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?