Стратегія ставок проти нічиєї на біржі Betfair

Рейтинг Букмекерів

Ця стратегія ставок на спорт актуальна для гравців Betfair, а також інших бірж ставок. Цей метод торгівлі давно на слуху, проте інформація, яку я зустрічав в Інтернеті, вкрай мізерна і мало чим відрізняється від ставок виду «12» у звичайній букмекерській конторі. Не сказано, як потрібно поводитися в певних ситуаціях, особливо, коли голів у матчі немає довгий час. Постараюся розписати детальніше.

Стратегія ставок проти нічиєю - одна з найпопулярніших на біржі

Стратегія ставок проти нічиєю – одна з найпопулярніших на біржі

Ставити ми будемо на Betfair, на ринку «Ставки» (Match Odds). Слід запам’ятати, що у цій стратегії дуже і дуже важливий такий аспект: нас цікавить загальний принципи, а не конкретні. Потрібно розуміти, що будь-який матч може піти за зовсім незручним нам сценарієм, однак загальні принципи і дистанція мінімізують вплив цих частковостей на результат. Давайте відразу назвемо ці принципи:

1. Ставимо тільки на матчі між командами, з якими ми добре знайомі.

2. Ставимо на матчі, де очікуються голи.

3. Коефіцієнт на фаворита повинен бути не більше 2.00.

4. Коефіцієнт на нічию повинен бути не більше 4.20.

5. Ринок повинен бути «живим», популярним у гравців. Визначити це можна за загальною сумою, яка стоїть в парі. Шукаємо ринки, прогруженні мінімум на 100 000 $.

6. Як тільки фаворит повів у рахунку, виводимо прибуток.

7. Якщо рахунок відкрив андердог, нічого не робимо. Чекаємо 15 хвилин, якщо нічого не відбувається – «висновки» (функція Cash Out). Як правило, це невеликий мінус. Якщо андердог у ці 15 хвилин забиває другий гол, виводимо прибуток. Якщо фаворит зрівняв рахунок, нічого не робимо. Якщо голів немає, чекаємо, поки коефіцієнт на нічию опуститься до 2.00, «висновки» зі збитками.

8. Якщо голів немає, чекаємо, поки коефіцієнт на нічию опуститься до 2.00 – і «висновки». Як правило, це відбувається на 60-70 хвилині матчу.

Тепер давайте розбирати подробиці. Будучи знайомими з грою команд, на матч між якими ви ставите, ви здатні оцінити шанси обох команд повести в рахунку. І взагалі, шанси на те, що в матчі очікуються такі необхідні нам голи.

З моєї практики, кращих результатів в ставках по цій стратегії вдається домагатися у матчах німецького, голландського чемпіонатів, а також матчах між принциповими суперниками в англійській Прем’єр-лізі, наприклад, «Челсі» – «Арсенал», так далі. Краще, щоб фаворит грав вдома, адже рідні стіни підвищують шанси того, що саме фаворит поведе в рахунку, а нам саме це і потрібно.

Треба сказати окремо щодо 5-го пункту. Пристойно «прогружений» грошима ринок забезпечує нам адекватні (ліквідні) коефіцієнти в будь-який момент матчу. Ви зрозумієте це з часом. Хоча ні, зрозуміти це можна, тільки якщо відступати від правила «100 000 $». Не робіть цього, просто довіртеся моєму досвіду. Частенько я піддавався спокусі торгувати за цією стратегією глибокими ночами, залізаючи в матчі другого чилійського дивізіону, наприклад. Туди, де ринок прогружений на пару тисяч доларів. Все йде за планом – фаворит забиває гол, але … Ніякого прибутку я вивести не можу, навпаки – коефіцієнт на нічию стає ще менше, ніж був до матчу! А все тому, що ринок непопулярний. Так що не порушуйте 5-й принцип стратегії.

Отже, заходимо на Betfair, слідуємо в розділ «Футбол» і вивчаємо лінію на сьогоднішній день. Знаходимо відповідний матч під нашу стратегію. Наприклад, в день написання стратегії відмінно для гри підходив матч нижче:

Відповідний матч

Це матч німецької Бундесліги, «Шальке» – «Герта». Коефіцієнт на «Шальке» відповідний, коефіцієнт на нічию – теж. Ринок завантажений на цілих півмільйона доларів. Фаворит грає у рідних стінах – це теж приємний бонус. Робимо ставку ПРОТИ нічийного результату (на те, що нічиєї не буде) – зворотний коефіцієнт 3.95, як видно на скріншоті. При ставці 50 $ зобов’язання складуть 147.5 $. Тепер моделюємо різні сценарії розвитку подій і нашу реакцію на них:

1) «Шальке» відкриває рахунок. Коефіцієнт на нічию різко підскочить, внаслідок чого ми закриваємося у плюс.

2) Рахунок відкриває «Герта»:

– Якщо впродовж наступних 15 хвилин нічого не відбувається, закриваємося. Як правило, це легкий мінус, зовсім несуттєвий;

– «Герта» забиває другий м’яч. Відразу ж висновки у відчутному плюсі.
Шальке зрівнює рахунок;

– Чекаємо подій, аж до того, поки коефіцієнт на нічию не впаде до 2.00. Виводити зі збитками;

– «Шальке» забиває другий м’яч, рахунок 2:1. Відразу ж виводимо прибуток;

– «Герта» забиває другий м’яч, рахунок 1:2. Потрібно відразу «виводитися», залежно від хвилини матчу це можуть бути або несуттєві збитки, або невеликий прибуток.

3) Голів немає. Сухий перший тайм. Чекаємо, поки коефіцієнт на нічию впаде до 2.00, і «висновки» зі збитками. Відбудеться це приблизно на 60-70 хвилині матчу. Незважаючи на те, що це найнегативніший сценарій з усіх можливих, збитки будуть такими великими -25-30%.

Абсолютна більшість наших матчів проходитиме за першим сценарієм. В інших випадках збитки будуть зовсім незначними і з лишком покриються прибутком з інших матчів. Крім основних принципів, виділю такі правила, які є в більшій мірі психологічними аспектами:

1) Пам’ятайте, що будь-який матч може піти за яким-завгодно сценарієм, однак ставитися до цього потрібно холоднокровно. Розраховуйте на довгостроковий прибуток, а не на миттєве збагачення;

2) Навіть якщо кілька матчів поспіль закінчилися для вас збитками, не можна влазити в невідповідні нам ринки, порушуючи основні принципи торгівлі за стратегією ставок проти нічиєю.

3) Спостерігаючи за матчем, ви можете подумати, що неправильно виводити прибуток після першого гола. Завжди є спокуса почекати другого м’яча фаворита і вийти з куди більшим прибутком. Не робіть цього в жодному разі! Повертаємося до пункту №1: за законом підлості, рахунок може стати 1:1 і не змінитися до кінця матчу.

P.S. Так, я не страхуюся і не ставлю на точний рахунок 0:0 до матчу. У нашій модифікованій стратегії це не має жодного сенсу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?