Стратегія ставок на спорт «Мартінгейл»

Сергій Деркач

Стратегія «Мартінгейл» полягає у тому, що при кожному програші гравець подвоює свою наступну ставку (1-2-4-8-16-32), щоб у разі виграшу повернути програне та заробити. Ставки робляться за коефіцієнтом 2.00 і вище. Стратегія перерозподіляє виграш, а у деяких випадках дозволяє отримати прибуток на короткій дистанції.

Спочатку гравець визначає розмір банку та вибирає розмір мінімальної ставки, яка повинна дорівнювати невеликому відсотку від банку. Цей відсоток залежить від того, на яку кількість ітерацій – подальших ставок у серії – розраховує гравець. Наприклад, якщо він розраховує на 5 ітерацій, мінімальна ставка повинна становити 1% від банку.

Припустимо, гравець має банк у 1000$ і розраховує, що не програє більше 5 разів поспіль. Він вибирає мінімальну ставку 1% від банку, тобто 10$. У такому випадку він може програти п’ять ставок, але якщо виграє шосту, то поверне програне і отримає невеликий прибуток. Тобто: 10$ X 2.00 (програш), 20$ x 2.00 (програш), 40$ x 2.00 (програш), 80$ x 2.00 (програш), 160$ ​​x 2.00 (програш), 320$ x 2.00 (виграш). Якщо останню – шосту – ставку гравець виграє, то отримує 640$. Віднявши від цієї виручки суму програного (310$) і суму останньої ставки (320$), отримуємо прибуток – 10$.

Стратегія «Мартінгейл» була винайдена для ставок на червоне/чорне у рулетці. При ставках на коефіцієнт 2.00 прибуток завжди буде дорівнювати розміру мінімальної ставки.

«Мартінгейл» не є стратегією отримання гарантованого прибутку, оскільки гравець буде програвати рідко, але багато, а вигравати часто, але відносно мало. Тому говорити слід в першу чергу про перерозподіл виграшу.

При ставках на спорт у «Мартінгейла» є кілька мінусів: 1) букмекер обмежує розмір максимальної ставки, і це може перешкодити зробити чергову ставку в серії; 2) підходять ставки з коефіцієнтом не менш 2.00, серед яких треба шукати «валуйні».

Є й універсальні мінуси: 1) страх втратити в рази більше, ніж вже програно, може перешкодити продовжити серію; 2) якщо «чорна смуга» затягнеться на більшу кількість ітерацій, ніж планував гравець, банк буде програно до того, як настане виграш.

«Мартінгейл» споріднений системі ставок на спорт, відомої як гра «навздогін».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?