Стратегія ставок на результат матчу з dutching-калькулятором для біржі

Рейтинг Букмекерів

Дана стратегія призначена для гри на біржі ставок Betfair.

Фаворити рідко оступаються вдома в матчах з аутсайдерами

Фаворити рідко оступаються вдома в матчах з аутсайдерами

Дана стратегія призначена для гри на біржі ставок Betfair.

Для її використання вам потрібно необхідний dutching-калькулятор – він дозволяє підрахувати, скільки треба поставити на різні результати, щоб отримати однаковий виграш в будь-якому випадку. Його можна знайти на різних спеціалізованих сайтах.

Спочатку виберіть матч, який буде йти в лайві Betfair. Після до початку матчу визначте загальну суму ставки (наприклад, 50$) і за допомогою dutching-калькулятора розбийте її на три частини між трьома результами.

Візьмемо матч «Зеніт» – «Волга»:

1. Ставка на рахунок 0:0. Коефіцієнт – 13.50. Сума ставки – 4.04$. Можливий виграш – 54.54$
2. Ставка на рахунок 1:0. Коефіцієнт – 7.20. Сума ставки – 7.57$. Можливий виграш – 54.50$
3. Ставка на тотал більше 1.5 гола. Коефіцієнт – 1.42. Сума ставки – 38.39$. Можливий виграш – 54.51 $

В цьому випадку ви програєте, тільки якщо «Волга» виграє з рахунком 1:0. У всіх інших випадках виграш становитиме приблизно 8.28% від суми ставки. Тобто в районі 4.50$.

Наступного разу ви ставите вже не 50$, а 54.5$, точно так само рівномірно розподіляючи дану суму. У разі 15-ти вдалих матчів поспіль ви просто виводите суму виграшу і починаєте заново з 50$. Найголовніше, ви повинні вибрати один матч, в якому є явний фаворит, який грає на своєму полі.

Звичайно, ризик в цій ставці є. Але пам’ятайте, вона програє лише в разі, якщо аутсайдер на виїзді виграє з рахунком 1:0. У всіх інших випадках ви залишаєтеся в плюсі.

Важливо: ви можете використовувати цю стратегію тільки в тому випадку, якщо сумарна ймовірність трьох випадків нижче 100%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?