Стратегія ставок на біржі у «лайві» (футбол)

Рейтинг Букмекерів
Щоб стратегія принесла прибуток, повинні виконуватися кілька попередніх умов

Щоб стратегія принесла прибуток, повинні виконуватися кілька попередніх умов

Стратегія отримання гарантованого прибутку від ставок зі страховкою, яка найбільше підходить для гри на біржі (наприклад, Betfair) через «плаваючі» котирування – саме це робить її ефективною. Щоб використовувати цю стратегію, треба обов’язково: 1) ставити у «лайві», 2) стежити за відеотрансляцією матчу, 3) дочекатися, поки буде забитий рівно 1 гол (тобто рахунок 1:0 або 0:1). Краще всього, якщо рахунок відкрила та команда, яка до матчу котирувалася явним фаворитом.

Дивлячись матч, незадовго до перерви ви нерідко можете спостерігати, що команди вже не намагаються забити. Звичайно, статися це може у будь-який момент, але за кілька хвилин до свистка про закінчення 1-го тайму команди зазвичай грають від оборони, щоб не пропустити гол «у роздягальню».

У цей момент ви ставите на біржі ставок на тотал менше 2.5 голи (ставка ЗА).

В ідеалі це треба зробити на 40-й хвилині гри. Коефіцієнт на «тотал менше» у цей момент, за рахунку 1:0 або 0:1, ще досить великий і може досягати 2.50 або вище.

Після цього відкиньтеся на спинку стільця і ​​продовжуйте дивитися матч. В останні пару хвилин до свистка на перерву і по перерві коефіцієнти на тотал більше/менше дуже сильно змінюються. Коефіцієнт на «низ» може впасти десь на 0.3, приміром, і це ідеальна ситуація для страховки, яка гарантує вам прибуток при будь-якому результаті!

Ви робите ставку проти тотала менше 2.5 голи, тобто ставите на те, що буде зворотний результат. Суму для цієї ставки краще вибрати таку, щоб при будь-якому результаті прибуток була однаковою. Якщо ви все зробили правильно, то гарантовано заробите.

Ситуація: ви дивитеся матч «Челсі» – «Манчестер Юнайтед». Фаворит до матчу – «Челсі». Команди грають з огляду на оборону, але «Челсі» все-таки вдається забити у першому таймі. На 40-й хвилині рахунок 1:0. Ви бачите, що команди обережні, і ставите на тотал менше 2.5 голи з коефіцієнтом 2.50 суму 10 $. Перший тайм закінчується – 1:0.

На початку другого тайму коефіцієнт на «низ», припустимо, складає вже 2.20. Ви робите ставку проти тотала менше 2.5 гола. Коефіцієнт 2.20 для ставки «проти» буде «зворотним», її реальний коефіцієнт складе 1.83. Це означає, що вам треба поставити 13.6$, щоб у разі виграшу ставки проти ТМ2.5 отримати виручку близько 25$.

Тепер рахуємо. Якщо матч закінчується з рахунком 1:0, 2:0 або 1:1, виграє ваша перша ставка, на тотал менше 2.5 голи, на суму 10$ – і ви отримуєте 25$. Віднімаємо від виручки суму обох ставок і отримуємо прибуток 1.4$. Якщо ж у матчі буде 3 голи або більше, виграє ваша ставка «проти»: 13.6 $ x 1.83 = 24.9$. Тоді прибуток становитиме 1.3$.

Може здатися, що прибуток занадто малий, але на ділі майже 15% від початкової ставки – це більш ніж достатньо. При збільшенні суми ставки збільшиться і прибуток.

Ризик полягає у тому, що може бути забитий ще один гол під кінець першого тайму – після того, як ви вже поставили на тотал менше 2.5 гола. Але це трапляється рідко, і якщо бути обережним, то ви зможете регулярно вигравати. Успіху!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?