Стратегія ставок на аутсайдерів у кубках

Рейтинг Букмекерів

Дана стратегія призначена тільки для матчів національних кубків.

У кубкових матчах фаворити часто програють

У кубкових матчах фаворити часто програють

Тут все досить просто. Ви повинні пильно стежити за футболом в одній з країн. І під час початкових раундів національного Кубка ви обираєте п’ять команд з елітного дивізіону, яким, на ваш погляд, Кубок абсолютно не потрібний. А це означає, що вони, можливо, в кубкових матчах будуть обкатувати молодь і гравців найближчого резерву в матчах з представниками нижчих ліг.

Після того, як ви вибрали п’ять матчів, поставте у кожному з них однакову суму (наприклад, 10$) на перемогу аутсайдера. Коефіцієнт у даному випадку буде 7.00, а то й вище.

На ранніх стадіях кубкових турнірів сенсації нерідкі. Тому як мінімум одна із ставок у вас повинна зіграти з великою часткою ймовірності. А якщо зіграє одна ставка, то ви вже опинитеся в плюсі. Причому цей плюс становитиме 20% від загальної суми ставки.

Якщо ж і інші аутсайдери виправдають вашу довіру, то і виграш ваш буде, відповідно, більшим.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?