Стратегія ставок на аутсайдерів групового етапу

Рейтинг Букмекерів

Дана стратегія відмінно підходить для групового етапу будь-якого турніру: чемпіонатів світу та Європи, Ліги чемпіонів або Ліги Європи. Працює вона практично завжди.

Іноді аутсайдери підносять сюрпризи

Іноді аутсайдери підносять сюрпризи

Просто виберіть аутсайдера в кожній з груп і поставте на те, що він вийде у наступний раунд. Якщо у групі дві однаково слабкі команди, то можете поставити на те, що обидві вони вийдуть у наступний етап. Як правило, для того, щоб у підсумку залишитися в плюсі ​​вам необхідно, щоб лише одна з команд, на які ви поставили, піднесла сенсацію і вийшла з групи. А практично в кожному з турнірів є подібні порушники спокою.

Звичайно, раніше, коли шанси аутсайдерів на вихід з групи ніхто не брав всерйоз, ця стратегія працювала куди краще. Але і зараз у кожному з турнірів є команди, які підносять сюрпризи. Правда, зараз їх шанси оцінюються вже не так низько, як раніше. Тим не менш у виграші залишитися все одно можна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?