Стратегія ставок на андердогів у тенісі

Рейтинг Букмекерів

У даній стратегії ми розглянемо варіанти ставок на андердогів у тенісі. Як відомо, у цьому виді спорту, особливо у жіночому тенісі, несподівані результати зустрічаються досить часто. Зокрема, якщо мова йде про не найбільші турніри. Звичайно, чималий відсоток сенсацій є і у чоловічих турнірах категорій ATP 250 і ATP 500. Але він все одно не такий високий, як у жінок.

Фаворити в жіночому тенісі часто програють

Фаворити в жіночому тенісі часто програють

Чому ж так відбувається? Можливо, справа у тому, що на подібних турнірах у топ-тенісистів не надто висока мотивація. І на стадіях чвертьфіналів і півфіналів вони часто сходять з дистанції після матчів з не найсильнішими опонентами.

Для того, щоб зловити подібний результат, необхідно для початку ознайомитися з історією протистояння тенісисток. І якщо у андердога буде непогана статистика у матчі з фаворитом, то є сенс поставити саме на нього.

Наприклад, кілька років тому на турнірі у Римі італійка Флавія Пеннетта грала з чешкою ​​Луцією Шафаржовой. На представницю Італії був встановлений коефіцієнт 1.15. Разом з тим, чешка виграла дві останні зустрічі проти Пеннетти. У підсумку, той матч залишився якраз за Шафаржовой. При тому, що букмекери давали на неї коефіцієнт 4.30.

Але, ясна річ, що аутсайдери не завжди будуть вигравати. Тим не менш, боротьбу нав’язати вони цілком можуть. І тут є сенс звертати увагу на фори андердогів. Часом вони бувають в букмекерських конторах дуже непоганими.

Несподіванки у тенісі трапляються чи не щодня. Тому, якщо стежити за цим видом спорту, то цілком можна отримати хороший прибуток.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?