Ставки замість роботи: чому не можна зациклюватися на сумі

Рейтинг Букмекерів
Багато гравців мріють заробляти на життя розміщенням ставок, поєднуючи приємне з корисним. При цьому більшість з них встановлює собі якийсь «мінімум», необхідний для комфортного існування. Експерт Адам Чернов розповідає, чому не варто зациклюватися на сумі, якщо ви хочете заробляти ставками на спорт.
Ставки замість роботи: чому не можна зациклюватися на сумі

Ставки замість роботи: чому не можна зациклюватися на сумі

Гравці, які замислюються над тим, аби піти з роботи і почати заробляти на ставках, напевно прокручували у себе в голові схожий монолог:

«Я заробляю $5 тисяч на місяць і витрачаю $2,3 тисячі. Моя дружина заробляє $1,8 тисячі. Якщо я кину роботу і займуся винятково ставками, то мені потрібно буде отримувати не менше $500, щоб просто зводити кінці з кінцями. Ще $2 тисячі дозволять мені жити з комфортом. Таким чином, якщо я дам $15 тисяч на банкролл, мені потрібно буде повертати не менше 3% в місяць, щоб отримувати $500. Решта виграшів будуть приємним бонусом».

Якою б привабливою не здавалася ідея піти з роботи заради розміщення ставок, вона підходить далеко не всім. При цьому переважна більшість тих, хто все ж зважується на такий крок, відразу ж починає міркувати про «мінімальну суму», необхідну для життя. Це здається досить розумним, адже далеко не всі люди готові кинути стабільну роботу заради заняття, яке приносить недостатньо грошей для комфортного існування.

Проте на ділі такий «мінімум» лише обмежує гравця, не даючи йому ефективно розміщувати ставки. Спроба «вкластися» в встановлену суму – одна з найчастіших причин, за якими гравці програють в короткостроковій перспективі.

Вибір суми заважає мислити об’єктивно

Ринок не прив’язаний до календарного графіку, тому можливості для розміщення вигідних ставок не будуть з’являтися в залежності від дня тижня чи місяця.

Якщо гравець не встигає виграти встановлену суму через низку програшів, він може почати ставити більш інтенсивно, а це може призвести до невиправданих ризиків. Намагаючись досягти певної мети, дуже складно зберігати холоднокровність – найменше відхилення від «графіку» може тільки погіршити ситуацію.

Вибір суми не дозволяє максимізувати прибутки

Інша крайність при виборі фіксованої суми – надмірна обережність і пасивність. Недостатнє розміщення ставок може вплинути на прибуток ще сильніше, ніж надмірне. Таким чином, страх програшу може утримувати гравця від максимізації прибутків і подальшого прогресу.

Помилкове відчуття заохочення

У природі людини закладено відчувати задоволення, якщо вона зуміла досягти поставлених цілей. Проте в світі ставок на спорт гравець може не досягати бажаних результатів, незважаючи на розміщення хороших і продуманих ставок. Буває і навпаки, коли беттер робить погані ставки, але вони виграють завдяки вдалому збігу обставин.

Встановлена ​​сума дозволяє оцінювати успішність гравця по тому, як часто йому вдається досягати поставленої мети. Проте досягнення потрібної суми може привести до втрати концентрації і зайвої самовпевненості.

Перестати зациклюватися на певній сумі дуже складно, однак якщо ви зумієте навчитися фокусуватися на процесі розміщення ставок, а не на прибутку, то вже дуже скоро вам не доведеться ставити подібні фінансові цілі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт