«Ставки викрали мій мозок». Американський банкір витратив на гемблінг більше $20 млн з коштів своїх клієнтів

Рейтинг Букмекерів

Минулого вівторка окружний суд Манхеттена засудив до п’яти років ув’язнення американського фінансиста Майкла Оппенхайма, колишнього брокера великого інвестиційного банку JPMorgan Chase & Co. Чоловік викрав мільйони доларів з рахунків клієнтів, щоб підтримувати власну хворобливу пристрасть до ставок на спорт.

Оппенхайм зізнався, що ставки «викрали його мозок»

Оппенхайм зізнався, що ставки «викрали його мозок»

Окружний суддя Аналіса Торрес повідомила, що вирок міг бути набагато суворішим, якби не душевний розлад 49-річного чоловіка, викликаний залежністю від ставок на спорт. На вердикт вплинуло і те, що Майкл піклується про свою доньку-інваліда.

В управлінні Оппенхайма перебували інвестиції близько 500 клієнтів одного з найбільших інвестиційних банків США на загальну суму в $90 млн. Брокер почав використовувати кошти своїх клієнтів і надавати їм фальшиві виписки з рахунків, будучи залежним від ставок на спорт, інформує South China Morning Post.

Наприкінці 2015-го року він визнав себе винним в тому, що вкрав понад $20 млн з рахунків десяти клієнтів банку, інвестиційні кошти яких перебували в його управлінні.

Боргова воронка затягла Оппенгейма до такої міри, що він перейшов на короткі бінарні опціони корпорації Apple в надії відіграти гроші клієнтів, які витратив на ставки. Однак така ризикова стратегія привела до того, що брокер втратив ще близько $3 млн лише за один день.

Афера тривала близько семи років. Майкл умовляв інвесторів вкластися в муніципальні облігації з низьким ступенем ризику, після чого переказував кошти на свої особисті рахунки і використав їх для покриття витрат, пов’язаних зі ставками.

Першу ставку екс-брокер зробив ще в 1993-му році на одну з ігор Національної футбольної ліги (НФЛ), після чого пристрасть переросла в залежність і згубила успішну кар’єру фінансиста.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?