Ставки на спорт склали майже 50% світового грального онлайн-ринку

Рейтинг Букмекерів

Найпопулярнішим сегментом грального бізнесу онлайн в 2015-му році стали ставки на спорт. Беттинг займає майже половину ринку.

Дохід від онлайн-беттинга за 2015-й рік склав $18,2 млрд

Дохід від онлайн-беттинга за 2015-й рік склав $18.2 млрд

На беттинг припадає 47% ринку грального бізнесу онлайн. Про це повідомляється в дослідженні компанії Rub90, що надійшло до «Рейтингу Букмекерів». Дохід від онлайн-ставок на спорт за 2015-й рік склав $18.2 млрд, що на 4.3% вище, ніж в попередньому році.

Лідером по доходу від онлайн-беттинга в 2015-му році залишається Азія, частка її ринку склала 44%. На другому і третьому місцях розташувалися Європа (37%) і Північна Америка (10%) відповідно.

Найбільшу процентну частку ставок онлайн у загальному доході від ставок на спорт за підсумками 2015-го року займає Австралія: онлайн-доходи в цій країні досягли 39.6% (проти 38.3% у 2014-му році). Онлайн також займає істотну частку в Європі (37.2%) і в Північній Америці (35.3%).

Частка онлайну в загальному доході світового ринку продовжує зростати. Так, в 2015-му році дохід в онлайні склав 9.6%, тим часом як в 2014-му році цей показник дорівнював 8.8%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?