Ставки на скачки: на яких ресурсах шукати інформацію?

Жанна Зайцева

У мене є дві новини – погана та хороша. Втім, погана, думаю, і так всім очевидна: пристойних російськомовних ресурсів про кінські перегони на сьогодні немає. Тому відразу перейдемо до гарної новини: в англомовному інтернеті інформації море!

Сайт газети Racing Post - основне джерело інформації

Сайт газети Racing Post – основне джерело інформації

«Біблія» будь-якого британського гравця на скачках – це, звичайно ж, газета Racing Post і її сайт racingpost.com. Якщо хочете бути у курсі того, що відбувається у британських та ірландських скачках – відкривайте з ранку розділ «Новини» (http://www.racingpost.com/news/live.sd) і точно нічого не пропустите.

Тим, хто робить ставки протягом дня по ходу заїздів, дуже рекомендую підрозділ «Новин» – Tipping Live. Тут кореспонденти RP передають інформацію з іподромів у прямому ефірі, і в цій стрічці прослизають воістину безцінні факти. Наприклад: «У знаменитого Нікі Хендерсона сьогодні тут виступає лише один скакун, і тренер особисто приїхав на іподром простежити за його підготовкою». Або: «Адам Кірбі вже переміг на цьому коні двічі, у той час як інші жокеї – жодного разу».

Ще одна перевага racingpost.com – величезна база даних. Забийте у пошук ім’я коня, тренера, жокея або власника – і побачите повну статистику виступів зі всілякими подробицями.

Подібна база є і на сайті телеканалу At The Races – attheraces.com. Цей сайт – джерело інформації для гравця. Останні новини, тлумачні карти скачок, статистика по конях, тренерам і жокеям. Я, до речі, волію карти скачок саме на attheraces.com – мені вони здаються більш наочними і менш перевантаженими інформацією, ніж карти RP. Але це, загалом, справа смаку.

Головна перевага сайту At The Races – безкоштовний сервіс ATR Tracker. Це можливість створити свою власну базу даних перспективних коней. Адже як буває: дивишся трансляцію і помічаєш скакуна, який, наприклад, чудово розігнався на останньому Фурлонг, але трохи не дотягнув до переможця. Ясно, що кінь талановитий і, швидше за все, переможе найближчим часом. Для того, щоб не пропустити цей момент, зареєструйтесь на сайті attheraces.com і занесіть ім’я скакуна у щоденник-трекер (http://www.attheraces.com/tracker/ myatrtracker.aspx). Сайт надішле вам повідомлення напередодні наступного заїзду коня. Імена можна супроводжувати примітками – чому вам сподобався саме цей учасник.

Attheraces.com - якісна альтернатива сайту RP

Attheraces.com – якісна альтернатива сайту RP

Аналогічний сервіс пропонує сайт gg.com (розділ GG-Alert, https://gg.com/alert/about). Крім коней, тут можна додавати у щоденник жокеїв та тренерів. Також на цьому сайті можна знайти прогнози та інформацію про пропозиції букмекерів.

До речі, про прогнози. Їх, звичайно, в інтернеті безліч – будь-який сайт, присвячений стрибкам, обов’язково тримає тіпстера, а то й цілу команду. Але на великих порталах типу At The Races прогнози часто пишуться співробітниками на зарплаті під кінець робочого дня «на відчепися». Тому я волію колективний розум ентузіастів – наприклад, на сайті olbg.com.

Цей сайт напевно знайомий багатьом любителям ставок. На ньому можна знайти слушні поради з футболу, тенісу, регбі та інших видів спорту. У розділі скачок (http://www.olbg.com/horse_racing.php) дають прогнози по всім іподромам дня. Прогнози розділені на чотири категорії: Win (ставь «за»), Lay (ставь «проти»), EW (ставь «перемога-місце») і Nap («ставка дня», «верняк»).

Любителям статистики, крім сайтів Racing Post і At The Races з їх базами даних, можна порекомендувати розділ кінських скачок сайту Sporting Life (http://www.sportinglife.com/racing). Тут теж є новини, інтерв’ю, прогнози і карти скачок, але я хочу звернути особливу увагу на розділ Stats (http://www.sportinglife.com/racing/ stats).

У цьому розділі наочно представлена ​​свіжа статистика по жокеям і тренерам – можна подивитися кількість перемог і призових місць за весь сезон, за останні два тижні, за тиждень. Допомагає швидко скласти уявлення про те, хто нині в топі!

Паралельно можна поглядати на жокейські чемпіонати на сайті жокейських Асоціації Великобританії – http://www.thepja.co.uk/, розділ Championships. Рейтинг включає в себе не тільки кількість / відсоток перемог жокея, а й суму зароблених ним призових, а також прибутковість для гравців (колонка Level Stake).

Центральний портал про ірландських скачках - irish-racing.com

Центральний портал про ірландських скачках – irish-racing.com

Ірландські скачки, як правило, йдуть рука об руку з британськими – де шукати інформацію про них? Центральний портал – це, звичайно ж, http://www.irish-racing.com/. Новини, карти скачок, статистика, трекер, блоги, прогнози – все це тут є. У розділі Whispers відзначають коней, які можуть перемогти найближчим часом.

Відомий фахівець з ірландських і британських скачок – журналіст Дон МакКлін. Його персональний сайт – http://donnmcclean.com/. Дизайн у сайту – білий текст на чорному тлі, тому довго тут не залишився. Відразу попрямуємо в найцінніший розділ: Horses To Follow (http://donnmcclean.com/horses-to-follow/ ). Тут Дон відзначає коней, які повинні перемогти на одній зі своїх найближчих трьох скачок. За допомогою цього сервісу він рекламує свою платну підписку (а гроші за неї він бере немаленькі!), Так що кандидатури відбирає ретельно. Я знаю людей, які покладаються на поради Маккліна або, принаймні, беруть їх до уваги.

Як завжди, якщо у вас виникли питання по британських кінським скачок, пишіть коментарі, і я постараюся відповісти!

Читайте також статті Жанни Зайцевої про те, з чого починати в ставках на скачки, як читати карту заїзду, а також про популярні стратегіях і типи ставок на скачки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт