Стартував травневий етап конкурсу «Гроші та Слава»

Гончар Тарас

В конкурсі «Гроші та Слава» з призовим фондом $1000, який «Рейтинг Букмекерів» проводить спільно з БК Favbet, відбувся запуск нового етапу змагань.

Стартував травневий етап конкурсу «Гроші та Слава»

Відсьогодні, 1 травня, оновилися банки всіх учасників конкурсу. Таким чином банк формуватиметься, враховуючи прогнози, написані винятково в травні. Отож знову розігруємо гроші на ставки та контракт терміном на один місяць у команді експертів «Рейтингу Букмекерів». Додамо, що гроші ділять між собою три кращі прогнозисти, а один із переможців, за вибором адміністрації, приєднується до нас на місяць в якості експерта.

За призовий фонд і місце в зірковій команді експертів «РБ» може поборотися кожен охочий. Не пропустіть можливість прогнозувати спортивні події разом з Ігорем Цигаником, Максимом Калиниченком, Дмитром Селюком й іншими експертами!

Взяти участь в конкурсі та дізнатися детальні умови участі можна – тут.

Додамо, що за підсумками квітня, найвправнішими прогнозистами стали Міша Пишник, Сергій Дігалевич та Анатолій Плохотнюк, які розділили призовий фонд, згідно з правилами. Що стосується контракту з «РБ», то на травень, на відміну від минулого місяця, ми вирішили взяти в команду переможця Мішу Пишника, який виграв квітневий етап з великим відривом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 6
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?