Стартував квітневий етап конкурсу «Гроші та Слава»

Гончар Тарас

В конкурсі «Гроші та Слава», який «Рейтинг Букмекерів» проводить спільно з БК Favbet, відбувся запуск нового етапу змагань.

Стартував квітневий етап конкурсу «Гроші та Слава»

Нагадаємо, що недавно ми повідомили, що визначилися березневі переможці конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтинг Букмекерів» і БК Favbet. Переможцями стали Ярослав Смик ($100), Олексій Тютюненко ($50) та Ерік Фалес ($25), які розділили призовий фонд, згідно з правилами. На квітень ми вирішили взяти в команду Олексія Тютюненка, який зібрав багато схвальних відгуків не тільки серед адміністрації сайту, але й серед читачів.

Зараз же інформуємо про те, що оновилися банки всіх учасників конкурсу. Таким чином, банк формуватиметься, враховуючи прогнози, написані винятково в квітні. Отож знову розігруємо $175 (загальний призовий фонд – $1000) на ставки та контракт терміном на один місяць у команді експертів «Рейтингу Букмекерів». Додамо, що гроші ділять між собою 3 кращі прогнозисти, а один із переможців, за вибором адміністрації, приєднується до нас на місяць в якості експерта.

За призовий фонд і місце в зірковій команді експертів «РБ» може поборотися кожен охочий. Не пропустіть можливість прогнозувати спортивні події разом з Ігорем Цигаником, Олександром Шуфричем, В’ячеславом Заховайлом й іншими експертами!

Взяти участь в конкурсі та дізнатися детальні умови участі можна – тут.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?