Стартап MeNu виходить на букмекерський ринок кіберспорту

Рейтинг Букмекерів

Компанія MeVu з австралійського Брісбена сповнена рішучості приєднатися до зростаючого ринку ставок на кіберспорт. Стартувати керівництво компанії планує з ринків Австралії та Океанії, після чого завоювати Азію і Європу, повідомляє CalvinAyre.

MeVu позиціонує себе як спільнота любителів ставок на кіберспорт

MeVu позиціонує себе як спільнота любителів ставок на кіберспорт

Нині ринок кіберспорту розвивається шаленими темпами. Оборот індустрії найближчим часом досягне $1 млрд, наблизившись до позначки в 100 млн глядачів по всьому світу. Тому можна з упевненістю сказати, що кожного дня ​​зростає і кількість людей, готових робити ставки на події в кіберспортивній індустрії.

На офіційному сайті компанії розміщений виклик клієнтам перевірити свої знання у сфері кіберспорту: «Вважаєте, що знаєте кіберспорт? Доведіть це». У MeVu планують створити першу платформу для гравців з Австралії та Океанії. Клієнти зможуть розміщувати ставки на реальні гроші і змагатися в спеціально організованих турнірах.

Засновник і гендиректор MeNu Філіп Барклайс повідомив, що він створив потужну команду із фанатів кіберспорту, які мають солідний бекграунд в букмекерському бізнесі. «Якщо гемблінг продовжить рости в рамках кіберспортивної індустрії, я хотів би отримати можливість допомогти цьому розвитку, зробити все правильно, побудувати платформу для геймерів, створену самими геймерами», – повідомив Барклайс.

Раніше ми повідомляли, що світовий ринок кіберспорту досягне до 2018-го року обсягу в $1,9 млрд. Із зростанням кіберспортивного ринку зростає і кількість ігор -«договірняків» у цій сфері. Тому нещодавно букмекер Unikrn розробив програму по боротьбі з договірними матчами в кіберспорті. Він же створив і першу жіночу команду з відеоігор.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?