Справа про «договірняки» не завадить Конте очолити «Челсі»

Олександр Веселов

Відоме британське видання The Daily Telegraph впевнене, навіть якщо тренера збірної Італії Антоніно Конте, який вже узгодив контракт з лондонським «Челсі», покарають у справі про договірні матчі, це не завадить йому розпочати свою роботу в столиці Великобританії.

Успішний тренер готується до підкорення нових вершин

Успішний тренер готується до підкорення нових вершин

Сам Антоніо Конте не вважає себе винуватим і вимагає від представників італійської Феміди якнайскорішого вироку по його справі. До речі, така ініціативність Конте за італійським законодавством може зменшити його покарання, якщо в підсумку буде винесено обвинувальний вердикт.

Як відомо, прокурор італійського міста Кремона Роберто Ді Мартіно, що спеціалізується на справах про спортивні «договірняки», вимагає для Конте шість місяців умовного арешту та штраф у розмірі восьми тисяч євро.

Зайвий раз нагадаємо, що справа пов’язана з подіями 2011-го року, коли Конте ще очолював «Сієну», котра виступала у Серії Б. І через цей скандал 46-річний фахівець вже отримав одне покарання, коли працював у «Ювентусі», відсидівши чотиримісячну дискваліфікацію.

Навіть якщо суддя П’єрпаоло Белуцці винесе рішення про покарання, Конте ще має змогу подати апеляцію спочатку в Апеляційний суд, а потім в Касаційний суд. Згідно законодавства Італії, він не буде вважатися винним, поки будуть розглядатися ці апеляції (звичайно, якщо він сам не визнає свою провину).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?