Російські спортивні телеканали можуть отримати право працювати букмекерами

Рейтинг Букмекерів

Мінспорту Росії хоче дозволити телекомпаніям, які володіють правами на трансляцію спортивних матчів та ігор, приймати в Інтернеті ставки на результати цих змагань, повідомляє «Інтерфакс». 

 

https://i1.wp.com/foto.x-news.ru/images/technics/IMG_3420.jpg?resize=847%2C657

Відтепер спортивні канали зможуть отримувати додаткові доходи

Якщо пропозицію Мінспорту Росії буде схвалено, телеканали, і насамперед новий спортивний канал «Матч ТВ», зможуть заробляти ще і як букмекери, що зробить права на трансляцію привабливішими.

За словами статс-секретаря – заступника Міністра спорту Наталії Паршикової, «у попередній концепції стоїть питання про можливість права на висвітлення спортивних заходів: приймати ставки на результати матчів та ігор зможуть, в тому числі, і ті організації, які володіють правами на трансляцію цих змагань». «Це не означає, що такого права будуть позбавлені ті організації, які займаються цим сьогодні. Мовиться про розширення практики встановлення ставок за допомогою Інтернету, які зможуть здійснювати телеканали, що мають права на освітлення», – зазначила статс-секретар.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?